Wpis z mikrobloga

Prócz normalnych ludzi, są też nietypowi jak WulkanizatorOponMozgowych, Pyczasty i CzikaKiri. Odchyleńcy, którzy przesiadują całymi dniami na wykopie i spamują dla podobnego im odchyleńca z Bielska-Białej, niejakiego Sławomira Nowaka, zaburzonego stalkera, który dręczy Kononowicza w celach zarobkowych.

I takie mutanty zamiast w ładną pogodę spędzać czas na podwórku, to siedzą tutaj i tworzą jakieś swoje chore projekcje na temat Łukasza Wójcika. A są to jakieś dziesiątki tysięcy wpisów. Psychiatrzy powinni zbadać ten przypadek.
#kononowicz #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
@pyczasty: W celu wyjaśnienia petów, przy okazji można zebrać z dobrymi ludźmi trochę grosza na szczytne cele. Co sławek dał w życiu komukolwiek, poza pluskwą do plecaka?
  • Odpowiedz
@AntyLateksowy: Wy to też jesteście ciekawi. Tyle #!$%@? o czarnej liście i zamiast ich na nią dać lub nie reagować na ich wpisy to ciągle dajecie im atencję. Obie strony powinny się w końcu przyznać, że się nawzajem potrzebują i że pragną uwagi tych z drugiej strony barykady, a nie tylko zamieszczać kolejne wysrywy na tagu.
  • Odpowiedz
@OkuratnyGoryl: Co ty #!$%@? gościu? Przejrzyj sobie moje wpisy i zobacz w ilu z nich oznaczałem tych petów a potem pisz. Ale rozumiem że jak jest czyiś wpis (nie lateksa) to już nie można skomentować bo to będzie równoznaczne z dawaniem im atencji? Jeszcze mi przy okazji policz ile razy z jakimś petem tagowym dyskutowałem, założę się że i tak będzie to mniejsza ilość interakcji niż np. w twoim przypadku,
  • Odpowiedz