Wpis z mikrobloga

Każdego okuratnego tagowicza zachęcam do czarnolistowania tagowego peta o nicku @CzikaKiri

Pamiętajcie - jedynym sensem życia dla takich osobników jest dostawanie atencji od reszty tagu, oni bez nas nie przeżyją, bijcie więc tam gdzie ich najbardziej zaboli zamiast wdawać się z nimi w jakieś bezsensowne, nic nie dające dyskusje, jednocześnie dalej ich karmiąc.

(Nie zapominajcie także o wyłączeniu w ustawieniach swojego profilu, możliwości pisania jednostek z czarnych list pod Waszymi wpisami)

Dziękuję za uwagę.

#kononowicz #patostreamy ##!$%@?
  • 14
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: Dokładnie, nigdy nie zrozumiem dlaczego jeszcze tak duża część tagowiczów (i to do tego ogarniętych) nie może pojąć tak prostej zależności. Hejto może i ruchu takiego jak wykop nie miało, ale dzięki akcji natychmiastowego wyłapywania i czarnolistowania petów, można było czarno na białym zobaczyć że jest to najlepsza broń na nich i że wręcz nie mogą znieść braku atencji.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Styl pisania mówi mi że to może być grzesiu fararka, ale czy tak jest na pewno to oczywiście nie wiem. Ew. opałka, chociaż wąpię bo z tego co pamiętam to już go kiedyś wywąchał Olo i obsrał zbroję.
  • Odpowiedz
@Artok: On stworzył konto 17 kwietnia z tego co widzę, kompromitacja gienkowa była z kolei gdzieś w maju z tego co pamiętam więc raczej nie on (chyba że pamięć mnie myli i faktycznie słynne "przepraszam Panie Olgierdzie" było gdzieś w pierwszej połowie kwietnia).
  • Odpowiedz
@AntyLateksowy Powiem tak, widzę pierwszy wpis takiej zielonki po którym widać że kolejny nietypowy i od razu leci na czarną. Bardzo łatwo takich nietypowych wyczuć po dosłownie kilku zdaniach i stylu w jakim piszą. A brak atencji to prawda, każdy jeden przynajmniej w miarę normalny user który z nimi wchodzi w interakcje ich napędza. Tak to są tylko w swoim bagnie i popadają w psychozę a'la ekopet.
  • Odpowiedz
@Creyshi: Bardzo dobry instynkt, im szybciej wyłapany tym lepiej, pamiętać jednak trzeba że są zielonki po których widać od razu z jakiej matki są, a są tacy którzy próbują się z tym kryć żeby potem siedzieć wtopionymi w tłum. A ta psychoza to najlepsze co może być ( ͡° ͜ʖ ͡°) świadomość tego że nikt z nimi nie pisze i się tylko #!$%@?ą na to że
  • Odpowiedz