Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Sobaka: Zakłamany utyty xD. Pomóc Magdzie pieniędzmi widzów i jeszcze 50% od Mańka. Cudzym hajsem łatwo się rozporządza. Niech da ze swoich bez lajwa, to można by pochwalić, a ten utarg z soboty i niedzieli to śmiech na sali będzie bo tam prawie nikt nie zagląda.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Ale i tak hitem jest oburzenie święte mumina, że Maniek to taka menda co nie dała jego biednej wielce schorowanej żonce ani grosza. Szkoda, że oni mańkowi też nie pomagali xD.
  • Odpowiedz
@MWittmann: ten trzask bólu dupy prezesa było Słychać w UK.
Można tutaj zauważyć kilka aspektów u prezesa.
On chce pomagać ale tylko z bieżącej kasy od widzów.
Robi to, dla własnego samopoczucia by później sobie wmawiać
JA POMAGAM, JA DOBRE SERCE MAM, JA NIE TAKI ZŁY.
ale Prezes będzie zadowolony jeśli odda połowę. Wuj z Mańka czynszem.... TU MA BYC JUDEO-SŁOWIAŃSK SOLIDARNOŚĆ.
Na końcu jeszcze śmieję się z muminków jak bardzo
  • Odpowiedz
  • 7
@Towarzysz_Sobaka: Wg. Machlojki pomoc to kasa...wczoraj odpaliłam lajta akurat na moment nabijania się z Mańka, który uważa zadzwonienie w chorobie również za formę wsparcia. Świniak prawie się udusił bo jak to, słowem się nie wyleczą, pieniądze im daj, pieniądze.
@MWittmann A na siebie kiedy się będzie oburzał? Chętnie obejrzę trochę samokrytyki.
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave: O tak przyjacielu, dodajmy do tego fakt, że dali znacznie mniej niż połowa uzbieranej kwoty, a mieli dać całość, to mumin stwierdził, że część kwoty to koszty podatków i opłat xDDD.
  • Odpowiedz