Wpis z mikrobloga

@Elterchet: Odpuść takie małe pojemności jak masz już kat A.Celuj w jakieś 700cc. XSR 700 fajne moto na start, a jeżeli już koniecznie coś mniejszego to Royal Enfield scram 411, nówka jakieś 22k.
  • Odpowiedz
@Elterchet: Ale tak jak pisali, poniżej to nie warto bo się zniechęcisz. Od 500 w górę. Przy czym na początek może być 500-600. Niech cię to nie przeraża. Masz moc ale to ty decydujesz ile dasz w palnik. Ponadto ten zakres pojemności nie skutkuje ciężkim motocyklem.
  • Odpowiedz
@Elterchet: Tylko że z tego przedziału to praktycznie nie ma motocykli. Chyba, że chcesz szukać nówki w stylu nie wiem, Royal Enfield, Bajaj Dominar 400, Husqvarna SVARTILEN 401, tylko na pierwsze moto warto wziąć coś używanego, bo i tak musisz się nauczyć podnosić motocykl z parkingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Panie to za mocny strzał.


@Elterchet: Ludzie na pierwsze moto kupują litra i jeżdżą i się
  • Odpowiedz
@Zielony34: powtarzacie tu jak mantre o tym podnoszeniu, mi osobiscie ani razu moto nie upadlo na parkingu, nie mialem parkingowki, tyle ze ja ma sile bo kiedys jak na skreconej kierownicy zahamowalem to z750 chcial sie polozyc ale utrzymalem
  • Odpowiedz
@Elterchet: jak chcesz 200-400 to kup se 200-400 i nie słuchaj typowego #!$%@?, że ci będzie źle. Miałem jako pierwsze moto 300cc i przez kilka lat dawało mega dużo funu. Wychodzi znacznie taniej. W tej samej cenie co 600cc ty będziesz mieć kilkuletnie moto zamiast 10-15 letniego. Jeśli nie masz potrzeby latać po 120-140 km/h za miastem (a takich motocyklistów jest cała masa) to 300cc jest przyjemnym motocyklem.
  • Odpowiedz
@Elterchet Koledzy dobrze prawią. Przed zakupem swojego pierwszego moto po 125 miałem okazję zjeździć kilka modeli. Zastanów się solidnie nad czymś większym, ponieważ w grę wchodzi nie tylko moc (wybrałem 500ccm i już czuję, że na dłuższe wycieczki mogłoby być jej więcej), ale też gabaryty motocykla. U mnie wybór padł na CB500X z 2018, której podniosłem dodatkowo kanapę. Gdy siadam na motocyklach znajomych, np. na CBF600, czuję się jak na kucyku i
  • Odpowiedz