Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak amator się postanowiłem zabawić w farminga bo dali na epicu za darmo, walka z drzewami dobijająca równie mocno co w rzeczywistości albo i bardziej, już miało być pięknie kiedy Ursusik 902 wywiózł w #!$%@? te cholerne kłody i gałęzie ale nie, pług nie chce orać. Sprawdzałem też na jakimś polu ze zlecenia, też nie chce. Ktoś wie o co chodzi? Jak nie to jebne te pola i zajmę się chyba tylko hodowlą xdd #farmingsimulator #farmingsimulator2022 #fs22
kowboj268170 - #!$%@? jak amator się postanowiłem zabawić w farminga bo dali na epicu...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@MrFurrrBall: dzięki, przydało się, ale dopiero po zmianie pługu - okazało się, że wybrany przeze mnie z paczki na pługi Unia Grudziądz był jakiś podorywkowy. Swoją drogą - po kiego grzyba taki pług?
  • Odpowiedz
@kowboj268170: W realu pług podorywkowy służy do podorywki (płytkiego wymieszania resztek po żniwnych z glebą). W FS taką funkcję pełnią albo brony talerzowe albo kultywatory (którymi nie można tworzyć nowych pól). Ktoś stworzył taki mod żeby można było zagrać bardziej realnie?
  • Odpowiedz