Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Wyniki mojej ankiety sprzed paru godzin nie pozostawiają złudzeń, ludzie chcą Szeryfa na tym tagu! Chcą, by ktoś dbał o uczciwość, godność rzetelność i sprawiedliwość w tym zakątku polskich internetów! Czika podejmuje się tego zadania, Czika uroczyście ślubuje dla WAS!
- Dbać o dobre imię lejdi Pastor! POwiadamiać moderację o POmówieniach i kalumniach dotyczących jej osoby. Zaprowadzić tutaj POtężną cenzurę jeśli chodzi o jej osobę!
- Stawiać czoła owsikom od złego Szeryfa z Grajewa. Wyjaśniać i pojedynkować się z małymi Olgierdzikami, członkami jego sekto-bandy!
- Trzymać na dystans POpleczników okloholowej Diamentowej Kingi - kto raz odważył się obrażać Wypok, musi ponieść konsekwencje!
- POdeptać pseudodziennikarzy i atencjuszy, typu bezpravkano207!
- Zwalczać krecią EKO propagandę - żadnego wege, ELDŻIBTI, Kudzu na tagu!

CZIKA zostaje Szeryfem. IN PASTOR FAMILY WE TRUST!
#patostreamy
CzikaKiri - #kononowicz 
Wyniki mojej ankiety sprzed paru godzin nie pozostawiają złu...

źródło: tetetete

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: dzisiaj boże Ciało, to na oddziale znowu tylko jedna pielęgniarka i jeden lekarz dyżurny na cały kurort. Więc produkuj się póki luźno masz .Po weekendzie wróci pełna kadra i pójdziesz na lewatywę i w pasy.Obłąkańcu .
  • Odpowiedz
  • 0
@BombaskaEskadraLotnicza: No nie do końca. Jestem tu ponad miesiąc, a "udawałem" tylko pierwsze dwa tyg. i to nawet niepełne. A skoro tylko "udaję koalicjanta lateksów" to w czym problem? Dokuczasz mi tylko dlatego, by przypodobać się gumiaczkom "antylateksowym"? CZIKA LOCA! Kapujesz? Jest kontrakt na cotygodniowe dostawy majteczek od lejdi M. P dla mnie, to nawet z diabłem się sprzymierzę. CZIKA LOCA!
  • Odpowiedz
  • 0
@BombaskaEskadraLotnicza: Ale to Ty zaczepiasz po raz któryś pod moim wpisem. Nie przypominam sobie, abym się u Ciebie pod postami produkował. Prosta zasada - "atakujesz", dostajesz odp. Papa dla Ciebie. PS. Zawsze możesz mnie na "CZARNO LISTĘ" dać.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: mnie tu nie interesuje kto z kim i po której stronie stoi. Początkowo, po aferze szpitalnej wydawało mi się że chodzi o wyzwolenie Krzysia z rąk oprawców. Teraz jest taki mętlik , tyle propagandy z obu stron że już pogubić się można. Krzysiu tu mało kogo obchodzi. Dla jednych jest bankomatem zainstalowanym na wersalce, dla innych środkiem do niszczenia zwyroli z Krzyżowej. Ja sobie czytam, oglądam nadal wszystkie wysrywy Krzysia
  • Odpowiedz