Wpis z mikrobloga

Patrząc pod tag chciałem zerknąć czy jest info o przebiegu kariery pewnego ytbera, bo dawał jakieś sprzeczne info. Z czystej ciekawości. I trafiłem na ciekawą ankietę z 21”, ciekaw jestem jakie dziś będą wyniki :D

Który z kanałów lifestylowo-motoryzacyjny zasługuję na największą uwagę?

#poczciwykrzychu #budda #shasha #shashatheowner #bvemil #influencerwmasce #duzywmaluchu #buczooo

Najlepszy content moto?

  • Budda 29.0% (31)
  • Poczciwy krzychu 5.6% (6)
  • Buczooo 4.7% (5)
  • Sasha the owner 8.4% (9)
  • Duzy w maluchu 7.5% (8)
  • Inny - wpisz komentarz 44.9% (48)

Oddanych głosów: 107

  • 8
  • Odpowiedz
@Bogactwo_czesc_glowna czy to się frustratom i wiejskiej biedocie podoba czy nie to najlepszy content drogiej motoryzacji i to pewnie w Europie robi buda
Jakość ostatnio spadła gdy pseudo gangsterka wpadła na pomysł szantażu fake filmikami. Dwóch już siedzi w pierdlu więc pewnie wróci do normy
  • Odpowiedz
@ElementalX7 ... Czyli według ciebie nikt nie może mieć swoich prywatnych poglądów?
... Jesteś jak te katole z pochodniami... Wprowadzić zamordyzm tylko byście chcieli na każdej płaszczyźnie niezależnie od dowodów na cokolwiek.
  • Odpowiedz
Dla mnie imo Strzelecki Garage. Dobrze zmontowane, fajnie się to ogląda. No i robi grassroots drifting i różne fajne głupoty. Ostatnio trochę Kickster gdy przestał nagrywać Motoznafce i przeszedł na bardziej dorosły content imo
  • Odpowiedz