Wpis z mikrobloga

Czy oni muszą się tak obnosić? Ja jestem tolerancyjny, ale jak już muszą, to takie rzeczy powinno robić się po cichu, prywatnie, w domu. Co powiedzieć dzieciom jak zobaczą facetów w sukienkach?
PanMaglev - Czy oni muszą się tak obnosić? Ja jestem tolerancyjny, ale jak już muszą,...

źródło: IMG_4880

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
  • Odpowiedz
Czy oni muszą się tak obnosić? Ja jestem tolerancyjna, ale jak już muszą, to takie rzeczy powinno robić się po cichu, prywatnie, w domu. Co powiedzieć dzieciom jak zobaczą facetów przebranych za baby?


@WielkiNos: Typie, chyba nie skumałeś żartu xD Ten post to kpina z głupot jakie prawacy piszą gdy chcą skrytykować wydarzenia, które im się nie podobają. Twój post to dosłownie to z czego tu żartujemy, wiec nie wiem
  • Odpowiedz