Wpis z mikrobloga

no raczej gwałciciele nie napadają w biały dzień w centrum handlowym. Mówimy o "towarzystwie w lesie".

@szybki_zuk: nie ma danych na temat spotkań facetów i kobiet w lasach. jedyne na czym możesz się opierać to normalnie spotkania, bo te da się zestymatować

tak i tak

"nie i nie" to była moja odpowiedź na twoje
  • Odpowiedz
nie ma danych na temat spotkań facetów i kobiet w lasach. jedyne na czym możesz się opierać to normalnie spotkania, bo te da się zestymatować


@patryk_ekiert: Aha nie ma danych wiec wziales takie, ktore dotyczą zupełnie czego innego ale pasują pod tezę xD No nieźle.

"nie i nie" to była moja odpowiedź na twoje
  • Odpowiedz
@patryk_ekiert: SPróbuję wytłumaczyć jeszcze inaczej, moze w końcu zrozumiesz: każdy niedźwiedź jeśli tylko by chciał mógłby natychmiast znaleźć człowieka i go zeżreć. Ale jednak praktycznie nigdy do tego nie dochodzi. Natomiast pewien odsetek społeczeństwa to ludzie, którzy jak będą mieli okazję to zrobią drugiemu człowiekowi krzywdę. Potrzebują tylko sposobności
  • Odpowiedz
Aha nie ma danych wiec wziales takie, ktore dotyczą zupełnie czego innego ale pasują pod tezę xD No nieźle.


@szybki_zuk: dotyczą spotkań mężczyzn z kobietami, nie jest to "zupełnie coś innego" tylko najbliższe możliwe dane które da się zestymatować
  • Odpowiedz
Przecież nawet chłop, chcąc zachowywać się racjonalnie, wybrałby biwak w bieszczadach a nie lasku pod osiedlem pełnym sebków. W Bieszczadach jakoś niedźwiedzie nie atakująludzi, mimo ze bez żadnego problemu ich wyczuwają. Natomiast co któryś sebek jak tylko będzie miał okazje to okradnie, pobije, a kobietę zgwałci.

@szybki_zuk: przecież mówimy o losowym facecie który jest w lesie tak samo jak laska która na to odpowiada, o czym ty mówisz...? jakie sebki?
  • Odpowiedz
zatrzymaj się i pomyśl czy na poważnie uważasz że jakbyś wziął losowego polaka i wsadził go w las żeby spotkał się z laską to byłaby z nim bardziej zagrożona niż z #!$%@? niedźwiedziem? o tyle cie proszę bo nie rozumiem jak możesz coś takiego uważać - jeśli uważasz
  • Odpowiedz
dotyczą spotkań mężczyzn z kobietami, nie jest to "zupełnie coś innego" tylko najbliższe możliwe dane które da się zestymatować


@patryk_ekiert: nie, nie jest tak. Sprawdź od czego zaczęła się afera.

przecież mówimy o losowym facecie który jest w lesie tak samo jak laska która na to odpowiada, o czym ty mówisz...? jakie sebki?


@patryk_ekiert: no i biorąc losowego typa masz całkiem mierzalną szansę na kogoś niebezpiecznego, kto skorzysta
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: powtarzamy się w kółko obaj, daj znać co do tego

czy uważasz że jakbyś wziął losowego polaka i wsadził go w las żeby spotkał się z laską to byłaby z nim bardziej zagrożona niż z #!$%@? niedźwiedziem?
  • Odpowiedz
biorąc pod uwagę ilość okazji jakie są, dochodzi do tego częściej niż do mężczyzn krzywdzących kobiety


@patryk_ekiert: udowodniłem ci już, że nie

zatrzymaj się i pomyśl czy na poważnie uważasz że jakbyś wziął losowego polaka i wsadził go w las żeby spotkał się z laską to byłaby z nim bardziej zagrożona niż z #!$%@?
  • Odpowiedz
ja cię proszę, żebyś odpowiedział czy wysłałbyś dziewczynę samą na biwak (zakładając, że musisz wybrać jedną z opcji) w Bieszczady czy do lasu gdzie wiesz, że pojawiają się ludzie, w tym także sebki urządzające libacje?

@szybki_zuk: nie rozumiem o co ci chodzi z tym pytaniem, jest idiotyczne i nie jest w ogóle na temat. no jasne że bym wolał biwak. ale przecież zupełnie nie o tym mówimy, jakie sebki? jakie
  • Odpowiedz
Tak, przecież powyżej udowodniłem ci, że to nawet nie jest sfera przypuszczeń, tylko po prostu rzeczywistość.


nie udowodniłeś niczego bo nie ma danych na ten temat. najbliższe dane to oszacowana ilość spotkań poza lasem ale tego bardzo nie chcesz używać
  • Odpowiedz
nie rozumiem o co ci chodzi z tym pytaniem, jest idiotyczne i nie jest w ogóle na temat.


@patryk_ekiert: Przecież to jest DOKŁADNIE na temat xD Skoro uważasz, że bezpieczniej spotkać faceta to wybrałbyś drugą opcję tak?

no jasne że bym wolał
  • Odpowiedz
Skoro uważasz, że bezpieczniej spotkać faceta to wybrałbyś drugą opcję tak?


@szybki_zuk: między moją żoną spotykającą losowego faceta w lesie a spotykającego niedźwiedzia w lesie wybrałbym ją spotykającą losowego faceta. dalej nie wiem o co ci chodzi z tymi libacjami
  • Odpowiedz
@patryk_ekiert: typie ty naprawdę masz problem ze zrozumieniem prostej rzeczy czy specjalnie udajesz? Pytam o podmiejski lasek, w którym takie osoby wiadomo, ze się pojawią. Tak samo jak używam Bieszczad jako lasu gdzie są niedźwiedzie xDD To jest dokladne przełożenie tego pytania na znane nam realia.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: rozumiem o co pytasz, ale nie mam pojęcia dlaczego o to pytasz. czemu dodajesz jakichs sebków na libacji? dlaczego mnie o to pytasz? znane nam realia są zawarte w pytaniu. laska i losowy facet w lesie albo niedzwiedz
  • Odpowiedz
czemu dodajesz jakichs sebków na libacji?


@patryk_ekiert: niczego nie dodałem xD Użyłem przykładowego lasu z niedźwiedziem i przykładowego z ludźmi. To jest dokładnie to co w tym słynnym pytaniu, odnoszę to tylko do bardziej rzutujących na wyobraźnie przykładów, żeby pokazać ci jak absurdalne jest wyśmiewanie tego.

laska i losowy facet w lesie albo niedzwiedz


@patryk_ekiert: #!$%@? typie, czego ty nie rozumiesz? xD Losowy facet czasem będzie takim sebą,
  • Odpowiedz