Wpis z mikrobloga

@Szarmancki-Los: niedźwiedź praktycznie nigdy nie atakuje człowieka (tysiące ludzi w górach codziennie znajduje się na ich terenie, gdyby niedźwiedzie nie unikały ich bardzo starannie to codziennie dochodziło by do zgonów), natomiast kompletnie nie dziwię się kobiecie czującej niepokój gdy na odludziu spotyka faceta. Do gwałtów dochodzi znacznie częściej. Do tego większość kobiet miała w życiu nieprzyjemne sytuacje, gdy miała prawo czuć się zagrożona, molestowana.
Wiadomo, że to mniejszość facetów, ale
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: z tiktoka się chyba urwałeś jeżeli twoja wiadomość jest na poważnie

Do gwałtów dochodzi znacznie częściej.

dochodzi do nich znacznie cześciej bo dziennie dochodzi do miliardów razy więcej sytuacji gdzie facet spotyka kobietę

weź pod uwagę losowe spotkanie faceta i kobiety oraz losowe spotkanie niedźwiedzia i kobiety. w którym spotkaniu jest większa szansa że kobiecie coś się stanie?
  • Odpowiedz
z tiktoka się chyba urwałeś jeżeli twoja wiadomość jest na poważnie


@patryk_ekiert: powiedział wykopek xD

dochodzi do nich znacznie cześciej bo dziennie dochodzi do miliardów razy więcej sytuacji gdzie facet spotyka
  • Odpowiedz
no i? Co jest dziwnego, że kobiety boją się częstszego zjawiska (gwałty, także w lasach)?


@szybki_zuk: to, że kobiety porównując dwie sytuacje, wybierają tę w której jest większa szansa że stanie się coś złego. kierują się emocjami zamiast logują. jest to bardzo dziwne
  • Odpowiedz
Ja podróżując też bardziej się boję ludzi niż niedźwiedzi i znacznie więcej podróżników ginie zginęło w takich atakach


@szybki_zuk: tak jak pisałem

dochodzi do nich znacznie cześciej bo dziennie dochodzi do miliardów razy więcej sytuacji <człowiek> spotyka <człowieka>
  • Odpowiedz
to, że kobiety porównując dwie sytuacje, wybierają tę w której jest większa szansa że stanie się coś złego


@patryk_ekiert: większa jest szansa trafić na potencjalnie niebezpiecznego oblecha niż niedźwiedzia, który nie #!$%@? jak wyczuje człowieka

kierują się emocjami zamiast logują. jest to bardzo
  • Odpowiedz
zrozum to tak:

powiedzmy że dochodzi do tysiąca gwałtów dziennie
dochodzi do jednego ataku niedzwiedzia dziennie

wow, mnóstwo gwałtów! mężczyźni muszą być dużo bardziej niebezpieczni, nie?!
  • Odpowiedz
tak jak pisałem


@patryk_ekiert: w miejscach gdzie niedźwiedzie występują nadal to człowiek jest wiekszym zagrożeniem. Takie są fakty.
Odpowiedz na pytanie - czy puściłbyś w nocy dziewczyne/siostre do lasu gdzie chodzą na piwo lokalne seby? A czy puscilbys na biwak w bieszczady w mijescu gdzie nie ma ryzyka spotkania ludzi?
  • Odpowiedz
powiedział wykopek xD


@szybki_zuk: chodziło mi o to że to co napisałeś to kalka lasek z tiktoka. bardzo dużo się podniecało tym że jest więcej gwałtów zupełnie ignorując to że gdy podzielisz przez ilość spotkań to wychodzi że facet jest tysiące razy bezpieczniejszy
  • Odpowiedz