Wpis z mikrobloga

  • 231
@StoSloty1488 pajacu xd ależ hipokryzją zaleciało ale co się dziwić w kościółku opłatek weźmie amen powie a po za będzie ludzi od pajaców nazywać. Katolicy to najwięksi hipokryci change my mind.
  • Odpowiedz
@StoSloty1488: Mmmm życzenia od prawdziwego katolika w których pięknie ukazana jest miłość do bliźniego swego tak jak naucza twoj pan. Dziękuję Ci serdecznie. Ja zwyczajnie życzę Ci pięknego dnia, dużo uśmiechu i przede wszystkim rozumu.
  • Odpowiedz
@Tomba: Nie, jest dziełem dziadka który pojawił się u nas na pustyni 2000 lat temu pod postacią płonącego krzaka i dał kamienie żydom. Od tamtego czasu jego syn którego narodziny jego matka wytłumaczyła "niepokalanym" poczęciem swojemu chłopu objawia się w postaci cheetosów, plam moczu na ścianie, zaciekach czy nawet psim odbycie, jednocześnie kawałek wody i mąki zmienia się w jego tkankę sercową, którą bada NASA i potwierdza że tak właśnie
mirun1717 - @Tomba: Nie, jest dziełem dziadka który pojawił się u nas na pustyni 2000...

źródło: o-JESUS-DOG-BUTT-570

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tomba: Tak, od lat zdecydowanie ateista. Ale przede wszystkim mocny antyklerykał, który "walczy" z hipokryzją i idiotyzmem kościoła. Nie mam nic do wiary, każdy ma prawo robić co chce. Ale hipokryzja kościoła, glupota katolików i ich brak wiedzy na temat tego w co wierzą i co obchodzą mnie rozwala na łopatki
  • Odpowiedz