Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mam pomysł na dodatkowy zarobek i chciałbym zapytać o opinię. Chodzi o ostrzenie noży. Chce tylko dorobić więc będzie to praca w weekendy. Przykładowo odbieram od was nóż w piątek i dostarczam w sobotę naostrzony. Co myślicie? Jaka stawka będzie odpowiednia? Czy bylibyście zainteresowani taka usługą? #praca #pomocy #biznes
  • 11
  • Odpowiedz
Watpie ze to zagra, osoby ktore maja #!$%@? na noze i kręcą sie w tych tematch z ostrzenia robia prawdzie sacrum i to jest ich czas z ich nożem, uniosła chwila. A ludzie co chcą miec ostry nóż to przejadą 4 razy na tych kuchennych ostrzałkach i tyle
  • Odpowiedz
@Co_Tam_Kurko_Szczekasz: pokaż mi ten naostrzony nóż,

... a tak serio, takie usługi są generalne - ale powiem tak - ci co ostrzą także piły przemysłowe, inne przemysłówki - jakoś na tym dobrze wychodzą - jak zdobyć takie zlecenia? niestety trzeba być cierpliwym i sprytnym, a jakość najwyższa - większość osób ma już sprawdzone punkty,
a jeśli chodzi o zwykłe noże - większość osób albo sama ostrzy, nosi do "pawilonu", albo
  • Odpowiedz
@Co_Tam_Kurko_Szczekasz
-ilość osób potrzebujących takiej usługi (minimalny odsetek ludzi)
-zagęszczenie osób (dojazd do klienta nawet "z okolicy" to czas i paliwo)
-konkurencja (takie rzeczy wykonują chyba także ślusarze)
-potrzeba (wejście w ten temat kojarzy mi się przede wszystkim z samodzielnym ostrzeniem własnych noży, nie jestem w temacie)
  • Odpowiedz
@miszczu90

@Co_Tam_Kurko_Szczekasz: pokaż mi ten naostrzony nóż,


... a tak serio, takie usługi są generalne - ale powiem tak - ci co ostrzą także piły przemysłowe, inne przemysłówki - jakoś na tym dobrze wychodzą - jak zdobyć takie zlecenia? niestety trzeba być cierpliwym i sprytnym, a jakość najwyższa - większość osób ma już sprawdzone punkty,

a jeśli chodzi o zwykłe noże - większość osób albo sama ostrzy, nosi do "pawilonu", albo kupuje nowe. Aczkolwiek myśl - a właściwie nagraj filmik jak wygląda ostrość i
  • Odpowiedz
@xyz_xyz robi się to na automatycznych maszynach.


niekoniecznie, jest np. firma <10os - posiada piłę do cięcia, aby nie zlecać tego cięcia gdzie indziej, ale już sama nie naostrzy ostrzy, bo to trzeba umieć - i to zleca na zewnątrz - czyli jest osoba i zapewne ma jakieś rozwiązania - ale robi to ręcznie - da się, i tak jak przez cały wieczór na to poświęci i tak na tym lepiej
  • Odpowiedz
@Co_Tam_Kurko_Szczekasz: same noże to trochę mało, można rozwinąć o nożyczki, noże specjalistyczne do maszyn np overlocków ale tu już wchodzi się w inny materiał, widię.
Można też podziałać przy ostrzeniu noży do kosiarek, robotów, łańcuchy do pił spalinowych.
Trochę tego jest także uważam że dobry pomysł
  • Odpowiedz