Wpis z mikrobloga

@M4rcinS: Najlepsze, że to całkowicie prawdziwe xD Jak patrzę na dzisiejszych nastolatków to wiem, że ojciec za rzadko używał kabla od prodiża.
  • Odpowiedz
@Jariii: Narzekanie na młodzież istnieje tak długo, jak sama ludzkość i znaczy tyle, że robisz się stary.
Moje pokolenie, czyli końcówka lat 80 tych, #!$%@? było lepsze od współczesnych nastolatków. Tyle, że nie było kamer w telefonach i mediów społecznościowych, więc nasze “wyczyny” pozostawały głównie między nami. Ale byliśmy takimi samymi debilami jak wszyscy nastolatkowie w historii.
  • Odpowiedz
@Ravau23: może wyjaśnisz wszystkim zainteresowanym czemu kryzys powstały na CDOsach był takim niczym w sumie, że ten jeden z nielicznych wzrostów PKB w Europie, w Polsce był niczym, takim o, wymysłem herr Tuska?
  • Odpowiedz
@Sisal: Avatar mam taki z dwóch powodów. Po pierwsze to najlepszy serial fantasy zeszłego roku, jedynie Diuna mi się równie dobrze podobała. A drugi powód jest taki, że zabawnie się konfiarze triggerują jak ich oram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Wiem, ale dla niektórych nie ma innej nadziei. Ja tam moich dzieci nigdy nie uderzyłem. Ale jak czytam komentarze niektórych kuców to zaczynam myśleć, że niektórym by się to przydało. Zresztą Memcen ma jakieś badania, że bicie wzmacnia charakter więc chcącemu nie dzieje się krzywda ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz