Wpis z mikrobloga

#famemma #cloutmma #nikita

Macie udawane mysli S Nikiszona, jej udawane okaleczanie się i udawane stany depresyjne. Szybko jej przeszły te myśli i te depresje które kilka godzin temu miała XDDDD
Już zadowolona promuje swoją prostytucje na OF.
Od razu mówiłem, że udaje (po raz kolejny) i że to jej taktyka, który obiera zawsze gdy pali jej się dupa. Wtedy kłamie na temat stanów depresyjnych, myśli S. by odwrócić uwagę od siebie że jest zwykłą *rwą a zrzucić hejt na osobę, przez którą twierdzi że ma te myśli.

Zaproszenia na OF wysłane, promka zrobiona więc humorek już iście znakomity u Tosi.

P.s. Terapeuta do którego tak krzyczała że dziś pójdzie oczywiście ją nie przyjął XD
notakk - #famemma #cloutmma #nikita

Macie udawane mysli S Nikiszona, jej udawane oka...

źródło: capture38432

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 4
@Operation_Black_Eagle: A ona to wykorzystuje nawet przy rzekomych myślach samobojczych XDDD ale to jest dno dna. To samo było gdy się bujała nacpana non stop wtedy w Hiszpani i Magical rzekomo ukradł jej konto. To była jedyna noc w którą nie wyszła na miasto bo razem z Farmazeuszem wymyślili i próbowali wciśnąć ludzią kit, że Nikity dziś nie ma bo przez Magicala miała próbe S (by cały hejt z niej
  • Odpowiedz
@notakk: ja nie wierze, że ona z tym beciakiem cumboyem dlugo wytrzyma, jak jeszcze nie zaszla z nim w ciaze to znaczy, ze nie planuje raczej z nim zostac skoro nie wrobila go w alimenty jeszcze xD znajdzie większego i bogatszego frajera, pewnie z of ma z 1000 spermiarzy ktorzy by ja utrzymali
  • Odpowiedz
  • 1
@kvtasjusz-mgbewe: Zaszła, tylko wyskrobała. Ale racja nie planuje z nim być skoro usunęła. Wykorzysta go jak każdego wcześniej i jak tylko pojawi się lepsza opcja to znowu (tym razem z CameraBoy-a) będzie robić z byłego kata, sadyste etc. a z siebie ofiarę, że była bita, więziona, siłą miała wkładany narkotyki do nosa i alko wlewane do ryja i biedna musiała codziennie jeść mak donalda bo przecież ona gotować nie będzie
  • Odpowiedz