Wpis z mikrobloga

Wykopki proszę o pomoc w walce z uciążliwym sąsiadem. Naprzeciwko mojego ogrodu ma podjazd do auta (rzędy szeregówek) i prowadzi z nami wojnę. Ciągle grała muzyka z auta, cięcie płytek po 23 i wyzwiska do innych sąsiadów którzy zwracali mu uwagę.
Razem z sąsiadami dzwoniliśmy na bagiety, średnia reakcja, ale sąsiedzi złożyli potem zeznania i niby sprawa trafi do sądu.

Poza tymi zgłoszeniami wystawił straszacz na psy i emituje ultradźwięki - niby niesłyszalne dla człowieka, w praktyce słyszę je nawet przez zamknięte okno jako pisk. Czujka łapie nawet przez moje okno więc jak mam odchylone rolety to już piszczy. Żona dostaje szału, policja średnio reaguje.

Jakieś porady ? Poszedłbym z nim na wojnę, ale wydaje się, że ten dzban nie ma żadnej świętości.
Czytałem o hukinolu xD albo nie wiem ludzki miód xD wylać na okno
Może da się jakoś zdalnie przeprogramować ten piszczyk na ultradźwięki ?
#!$%@? to ostateczne rozwiązanie ale chyba też biorę pod uwagę.
Koleś totalna wieś, muzyczka disco polo i browarek co chwila, dyskusja nawet nie wchodzi w grę bo nie ten poziom.
HELP.
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@jalop: niewielki, mogę sprzedać w każdej chwili bez straty.
Nie chce się przeprowadzać, bo podczas tej inby okazało się, że pozostała część somsiadów jest super i mili i kulturka.

Jakieś propozycje jak mu uprzykrzyć życie? Ten hukinol wydaje sie super pomysłem, ale nie wiem czy takiego dziada odstraszy smród, to jego naturalne środowisko.
  • Odpowiedz
  • 0
@bazyliszek21 nie wiem, nie jestem zwolennikiem rozwiązywania takich spraw za pomocą jakiegoś śmierdzącego środka. Zresztą jak myślisz, twój sąsiad jest agresywny, czy to bardziej go nie rozjuszy?
  • Odpowiedz
  • 0
@jalop: Niestety, prawdopodobnie tak by było. Czuję taką bezradność, wymiar sprawiedliwości działa bardzo powoli, a mam wrażenie że kary po 500zł nie są wymierną korzyścią.
  • Odpowiedz