Wpis z mikrobloga

#hotelparadise dano mi cynk, że tutaj coś się dzieje niedobrego,a miałem nadzieję że tag zarośnie kurzem do następnego sezonu,ale widzę że zielenina i inne orbity pomarańczowe około hotelowe dbają,by o celebrytach jeszcze pamiętano. W dużym skrócie,to powiem tak, że gdybym mógł, to bym zamroził tag do następnej edycji tylko po to, by nie wklejano info o "celebrytach" z życia prywatnego poza sezonem,bo to nie jest tag do tego przeznaczony,a na pewno nie do promocji uczestników. Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać, ale chciałabym by każdy miał #!$%@? na tych pasożytów, tak jak większość. :-* młaaa ¯\(ツ)/¯
  • 7
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: z sezonu na sezon co raz to więcej facebookowiczów się tutaj pojawia i jara się jak szczerbaty na suchary każdą relacją, u pseudo celebrytów, tak bardzo że musi opublikować to wszędzie gdzie się tylko da. Chyba nic z tym się nie zrobi już ☹️
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: ja nic nie wiem... nie chce mi się patrzeć już na te gwiazdy srazdy, a czytać, co wyprawiają - nie, nie, nie... Wolę kolejny program, dobry film czy książkę. Po co im robić zasięgi? Ani to interesujące, ani mądre, ani miłe...
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: a ja mam wrażenie, że trochę za bardzo dorabia się ideologię do wypoku per se i wypokowych elit które są (często we własnym mniemaniu) lepsze i mądrzejsze od fejsbukowych grażyn Ja po sezonie jeszcze raz na jakiś czas zajrzę,na dobre wrócę na jesień, a to co w międzyczasie to mnie ani ziębi ani grzeje
  • Odpowiedz