Wpis z mikrobloga

co polecacie na kartę bez limitu rozmowy/sms + trochę internetu, chodzi o jak najtaniej co miesiąc na jednym doładowaniu, i żeby dana kwota za dany pakiet była możliwa do zrealizowania taką samą kwotą doładowania(np w orange chyba jest teraz ze pakiet no limit kosztuje 31zł i trzeba doladowac 30zł + 5zł) kupiłem plusha na karte.. miało być za 25zł ale sie okazuje ze za 25zł to jest waznosc chyba na 20 dni, a tak to trzeba za 30 lub 35zł? Macie coś sprawdzonego do 25zł na karte na msc ?
#gsm #telefony #smartfon #prepaid
  • 28
  • Odpowiedz
@black_fort: ja biorę orange free, doładowuję za 50zł co trzy miesiące, mam z tego bonusowy internet a za kasę z doładowania aktywuję usługę 200min/200sms do wszystkich na 30 dni za 14zł, mnie to starcza
  • Odpowiedz
@black_fort osobiście korzystam z tej oferty w orange od blisko 2 lat. Mam zmagazynowane jakoś 2000gb internetu (regularne przedłużanie usługi daje dobre bonusy na internet)
  • Odpowiedz
@black_fort mam pakiet gigabank w plusie, co miesiąc doładowuję za 30 złoty żeby mieć odblokowane konto i dostaje ileś internetu, ale nie wiem ile, nie wiem jak mi się to odpaliło i jak to dokładnie działa, ale mam internetu nie do przejedzenia i ponad 200 złoty na koncie, bo mało dzwonie i nie wysyłam prawie SMS xD
  • Odpowiedz