Wpis z mikrobloga

Ja naprawdę myślałem że sie jebli o jedno zero w tym skinie a tu zonk xD

Najbardziej mnie #!$%@? ta narracja, że hall of legends to jest uwaga event UPAMIĘTNIAJĄCY z OGRANICZONYM CZASOWO contentem, który nie bedzie dostepny już nigdy XD

Tylko przez czas jego trwania (jakiś miesiąc z hakiem) masz czas żeby wydać kasę a jak sie spóźnisz to papa, skin juz nie bedzie dostępny, juz #!$%@?ę od tego, kto ma na tyle #!$%@? leb żeby wydac jakies 2500 zl za trochę lepszy skin Arcana Ahri
#leagueoflegends
mleko23 - Ja naprawdę myślałem że sie jebli o jedno zero w tym skinie a tu zonk xD 

...

źródło: Nuug

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mleko23 gdyby jeszcze w lolu był jakiś wewnętrzny rynek niedostępnych skinów, gdzie te wycofane osiągałyby zawrotne ceny na korzyść posiadaczy i riotu. ale tego nie ma, więc ten skin za 500 dolarów jest #!$%@? warty. No bo przecież za sprzedaż konta można bana wyłapać. xD
  • Odpowiedz
Nie rozumiecie w ogóle zamysłu, ale poza tym skin jest opcjonalny - nie chcesz, nie kupuj.
Ja pamiętam jak jakieś 10 lat temu pykałem sobie w CS:GO i miałem karambita wartego na tamte czasy ~1200zł, nie było meczu żeby ktoś nie skomplementował mojego (głupiego) skina. Nie mówię już o tym, że jeśli chodzi o pozostałe skiny to prosili mnie, a wręcz błagali żebym rzucił im broń, żeby se pograli bronią ze skinem.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer no widzisz, tu jest różnica. W csgo te skiny są wymienne. Nawet w trakcie gry gracze mogą się wymieniać nimi w pewnym sensie. Coś jakby dać się karnąć na rowerze koledze. Możesz też go sprzedać. Nawet się zużywają. To bardzo dobrze przemyślany system ekonomiczny, gdzie wartość przedmioty ustala nie tylko ktoś ustalający rzadkość przedmiotu, ale też sam rynek. Nikt nie narzucił z góry że ten nóż będzie wart 1200 zł.
  • Odpowiedz
Był jeszcze ten skin do Jhina jakis czas temu ktory zeby na 100% dostac trzeba bylo wykupic ilestam kapsul czy czegos, i tam wychodzilo 200 dolarow chyba, jeszcze nikogo z nim nie widzialem xD
  • Odpowiedz