Wpis z mikrobloga

Kiedyś przyszła mi na myśl taka teoria, że Doktorke prowadzi swój kanał w taki sposób, ze względu na to, że się boi. Gdyby serio sprofesjonalizował kanał, zaczął trafiać do większej liczby odbiorców to jednocześnie pojawiłoby się więcej osób, które by zaczęły weryfikować jego brednie, a wtedy wyszedłby po prostu na głupka i osobę całkowicie niewiarygodną co pewnie odbiłoby się na zarobkach - chociaż niekoniecznie bo mógłby skończyć jak Ator gromadząc przy sobie wszelkiej maści fanatycznych odklejusów - ale jego reputacja jako naukowca (choć i tak niska) jeszcze bardziej by ucierpiała, a wydaje mi się, że na podtrzymywaniu tej farsy, że jest szanowanym DOKTOREM mocno mu zależy.

Dlatego Doktorke trzyma się swojego bagna, nie próbując wyściubiać z niego nosa, zgromadził przy sobie grupkę fanatycznych wyznawców, którzy słuchają go bez grama refleksji jak w sekcie. Kaska na Patronite jakaś dzięki nim wpada i ma względny spokój jeśli chodzi o beefy z innymi twórcami bo skrajna większość ma go w czterech literach i tylko raz na pare miesięcy ktoś nagra o nim film, na który szybciutko odpowiada i zamiata sprawę pod dywan, a wyznawcy nadal szczęśliwi klepią go po plecach. Wyobrażacie sobie gdyby Doktorke miał 200k subów i 10x większe zasięgi? Filmów na jego temat pojawiałoby się pewnie z 10x więcej co w końcu mogłoby trafić do jego wyznawców i zmusić ich do myślenia.

A tak pozostaje śmiesznym zjawiskiem w youtubowm undergroundzie kosząc na tym bezpieczne sianko.

@WarwaraBasia @Zayatzz

#napierala #bestiazewschodu #bydlezewschodu #ksiadznapierala
  • 7
  • Odpowiedz
@przemytni-azbestu: moim zdaniem lepiej by wyszedł gdyby poszedł całkiem w pato i stał się w 100% historycznym Atorem. Tzn. on JEST takim właśnie Atorem, tylko nie uświadamia sobie tego. A powinien przyjąć do wiadomości, że kariery akademickiej już nie zrobi, porzucić złudzenia i przejść na full na patostream z pełną premedytacją ;]
  • Odpowiedz
zgromadził przy sobie grupkę fanatycznych wyznawców, którzy słuchają go bez grama refleksji jak w sekcie.


@przemytni-azbestu: Nie chce mi się rozkminiac tego wątku, już mnie to nudzi. Natomiast on kiedyś powiedział że woli miec grupę kilku tysięcy wienrnych wyznawców niż więcej widzów, ale przybłęd m. in od wolskiego bartosiaka i innych. On woli się otoczyć samymi takimi co będą lizać go po lufie nawet kosztem liczby widzów. Poza tym on się
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: Wiadomo, większa rozpoznawalność = więcej osób nieprzychylnych, a psycha Doktorke do najmocniejszych raczej nie należy i pod nawałnicą krytyki jego stan by się pogorszył jeszcze bardziej, a stamtąd prosta droga do Choroszczy - nie na badania, a na stałe.
  • Odpowiedz
@przemytni-azbestu: on gada w 99% w temacie nauk humanistycznych dlatego ciezko go zlapac za reke, czasami leb wychyli i p.jerdolnie gpupote to dostaje obuchem jak ostatnio kelthuz go wyjasnial w temacie wydawania wszystkich pieniedzy na biezaca konsumpcje, co ma niby pobudzac wzrost gospodarczy
  • Odpowiedz