Wpis z mikrobloga

@nilmerg: Nie przeczytałeś pierwszego akapitu mojego znaleziska, prawda?

https://wykop.pl/link/7450551/czy-wykop-to-powazny-portal-analiza

Od siedmiu miesięcy programiści wykopu pracują nad nowym ficzerem - będzie możliwość obserwowania dyskusji, czyli widzisz jakiś ciekawy wpis i możesz go zaobserwować. Jak pojawią się nowe komentarze, dostaniesz JEDNO powiadomienie o tym, że "dodano 99 nowych komentarzy". Będzie to działać zarówno pod wpisami jak i w
WykopX - @nilmerg: Nie przeczytałeś pierwszego akapitu mojego znaleziska, prawda? 

h...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@WykopX: z tym jak wykop działa to np. bardzo mi się podoba jak teraz dostałem powiadomienie że do mnie napisałeś, ale mam je wrzucone gdzieś losowo wśród powiadomień na liście "moje". Już myślałem że zniknęło ale nie, jednak jest tylko nie tam gdzie patrzyłem.
Jeszcze na samej górze mam powiadomienie sprzed 11 minut a następne z 21.05.
thewickerman88 - @WykopX: z tym jak wykop działa to np. bardzo mi się podoba jak tera...

źródło: Screenshot 2024-05-28 at 00-40-39 Powiadomienia (moje)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Nie przeczytałeś pierwszego akapitu mojego znaleziska, prawda?


@WykopX: w ogóle nie czytałem, przyznam, że liczyłem na coś mocniejszego niż jakieś grupowanie powiadomień, z drugiej strony jak tutaj innowacją jest schowanie listy plusujących to co ja się spodziewam xd
  • Odpowiedz
zastąpią moderację i połowę użytkowników czatem gpt i będą udawać przed reklamodawcami że portal żyje.


@thewickerman88: Drogi użytkowniku,

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Chcielibyśmy zapewnić, że naszym priorytetem jest tworzenie autentycznej i wartościowej społeczności. Chat GPT jest narzędziem, które ma wspierać użytkowników i moderatorów, ale nigdy nie zastąpi ludzkiej interakcji ani zaangażowania. Naszym celem jest ułatwianie komunikacji i poprawa doświadczeń użytkowników, a nie sztuczne zwiększanie aktywności na portalu.

Jeśli
  • Odpowiedz