Wpis z mikrobloga

czuję się bardzo źle ..... zolpidem nie pomaga a do tego to jest najgorszy mój początek tygodnia gdyż zwichnełam kolano chce mi sie ryczec i mam mysli samobójcze a nawet sie nie moge podnieść aby to zrobić bo mnie boli w c**j kolano chce mi sie płakać gorzej być chyba nie może

#depresja #przegryw #samobojstwo
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieselek7q7q717: Jeśli Ty lub ktoś z twoich bliskich doświadcza myśli samobójczych, nie czekaj i poszukaj pomocy. Możesz skorzystać z darmowych infolinii dla osób w kryzysie psychicznym:

- Antydepresyjny Telefon Zaufania ITAKA (czynny w poniedziałki i wtorki w godz. 15-20) – tel. 22 484 88 01
- Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji (w każdą środę i czwartek w godz. 17-19) – tel. 22 594 91 00
- Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym (od poniedziałku do piątku w godz. 14-22) – tel. 116 123
- Telefon Zaufania dla Mężczyzn (w każdy poniedziałek, wtorek i środę w godz. 17-19 oraz w czwartki w godz. 19-21) – tel. 608
  • Odpowiedz
przestań go brać na 2 tygodnie albo i miesiąc i z powrotem przez tydzień będzie działał


@Kebab_po_browarze: u mnie hydroksyzyna przestała działać. Nie brałem jej chyba nawet przez wiele miesięcy. Gdy wziąłem ją znowu, to nawet wtedy nie chciała zadziałać. Coś się poprzestawiało w receptorach i już po prostu nie działa i chyba nie będzie działać.

Wydaje mi się, że podobnie może być w przypadku benzodiazepin i z-drugs.
  • Odpowiedz
@pieselek7q7q717: O kontuzje łatwiej z dużą ilością pozytywnych neuroprzekaźników, jak jesteś na manii łatwiej o wypadek. Uszkodzenia kolan długo się naprawiają, ale zazwyczaj dochodzi się do pełnej sprawności.

Przed przyjęciem, czy podaniem jakiegokolwiek lekarstwa (w tym suplementu, zioła, innej oddziałującej substancji), nie wystarczy przeczytać kilka razy ulotkę i przeszukać Internet. Musisz jeszcze zrozumieć i przewidzieć możliwe potencjalne skutki uboczne, które mogą być daleko gorsze od potencjalnych efektów "leczenia". Zazwyczaj w diagnostyce istnieje inne naturalne lub praktykowane od dawna rozwiązanie (manualne lub psychiczne, czytaj wiedzę: psychologia, psychoanaliza i zaburzenia psychiczne), które w nieporównywalnie bezpieczniejszy sposób zapewni zdrowie.

Szeroko stosowane na pacjentach
  • Odpowiedz