Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Raczej się tutaj nie wypowiadam, ale nadrobiłem materiały wrzucone przez obie strony i mam jedno wielkie XD A jak zobaczyłem edit z PB na zakończenie filmu Bartolomeo to oplułem monitor. Ale do brzegu:

dziewuchy - dlaczego to sobie robicie? Dlaczego zabieracie się za narcyzów, od których problemy czuć na kilometr?
chłopy - dlaczego bierzecie się za dziewczyny, które nie mają oporów zdradzić kilkuletniego partnera od tak?

Obie osoby siebie warte. I mając okazję rozegrać to jak dorośli wybrali opcję obrzucania się błotem oraz publicznego wyciągania przeszłości. Ale dla klików wiele można zrobić.

Przynajmniej mam kontencik do kawki.
  • 4
  • Odpowiedz
@proboszcz321: dokładnie. Ogólnie straszny syf, nie ma to nic wspólnego z normalnym związkiem. Jakieś kontrolowanie telefonów, dwóch facetów na raz, agresja po teściu itp. A do tego wrzucanie tego bagna publicznie jak w gimnazjum a to niby dośli
ludzie. Teksty typu on powiedział temu a ona zadzwoniła do owego i tamten mi podkablował - sroga żenada. Oboje są daremni, cieszę się, że nie znam takich ludzi w realu
  • Odpowiedz
@proboszcz321: Mam podobnie. Zachowania ex tragiczne, żałosne i ta to dopiero nie ma szacunku do samej siebie. On natomiast nie widzi problemu w tym, że mając wiedzę, że laska ma chłopaka idzie z nią do łóżka. Ona zdradza, on jest czysty, a to chyba nie tak działa. Nie ma się co dziwić Adzie, że miała dystans, nawet jeśli coś tam jeszcze do niego miała po takich akcjach z jego byłą, chyba
  • Odpowiedz