Wpis z mikrobloga

Okej, byłem wyborcą Lewicy, bo innych partii po prostu nienawidzę a z racji iż polityki też nie lubię a miałem podobne poglądy do lewaków to pomyślałem sobie czemu nie. I się zawiodłem, ponieważ to są krzykacze, odczepieńcy kompletni, moje wtedy poglądy zostały ośmieszone, no co to ma być? Popatrzcie na takiego skromnego posła ze Szczecina - Dariusz Matecki - on to jednak przekonał mnie do bycia prolife i teraz zły rząd lewacki chce go dojechać za nic. Billboard z dzieckiem w 10 tyg. ciąży i puszczenie bijącego serca, to było to, wzruszający moment. Wolność dla przyszłego prezydenta RP!!

#polityka #szmatecki #balonowy #bekazpisu #bekazprawakow #bekazszmateckiego #billboard #heheszki
  • 9
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: Nie głosowałem na PiS ani w ogóle nie interesuję się polityką , nigdy nawet nie byłem w Szczecinie ale doznałem dzisiaj objawienia. Ukazał mi się poseł Marecki otoczony jasną poświatą. Po prawej miał Mojżesza a po lewej Abrahama, na rękach trzymał jagnię a pod stopami deptał węża w barwach Niemiec który chciał ukąsić nasza matkę ojczyznę Polskę jedyną.
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: W punkt! Pan poseł Matecki imponuje mi swoim dorobkiem politycznym i intelektualnym. Prawdziwa świeżość i nowa jakość w polskiej polityce. Następny mój głos nie pójdzie na Razem tylko właśnie na posła Mateckiego, obojętnie w jakich wyborach.
  • Odpowiedz
@dos_badass: Nie będziesz bluźnił przeciwko posłowi świętemu a panu naszemu Dariuszowi Mateckiemu amen. Tak nam dopomóżcie pieniądze z funduszu sprawiedliwości.
  • Odpowiedz