Wpis z mikrobloga

Audiofilia to jest taka choroba chyba. Wchodzę na OLX i mi wyświetliło w proponowanych przewód prądowy za 1800PLN.
Wszedłem z ciekawości i ten opis mnie rozje*ał.

"Kabel charakteryzuje się wilgotną, przestrzenną reprodukcją dźwięku ( wręcz analogową ).
Doskonale zgrywa się z innymi przewodami srebrnymi w torze. Może spokojnie konkurować z produktami w cenie 10 tyś.
Produkt wygrzany i gotowy do odsłuchów, przeznaczony dla osób z "otwartą głową", udowadniający że nie trzeba wydać kroci na firmowe okablowanie z wtykami w cenie oferowanego przewodu.
Wypożyczam do odsłuchu we własnym systemie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym."

Kisnę XD.
Żeby nie być gołosłownym wrzucam linka

https://www.olx.pl/d/oferta/przewod-zasilajacy-srebro-4n-CID99-IDXBbKP.html

#audio #audiofil #bekazaudiofili #heheszki
bruce_printscreen - Audiofilia to jest taka choroba chyba. Wchodzę na OLX i mi wyświe...

źródło: image;s=1000x700

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@bruce_printscreen: jakis tani szrot, dobry kabel zasilajacy to od 50k. Tylko musisz dobry opis dac zeby przyszły właściciel wiedział co sobie wmówić podczas słuchania - i co ciekawe on to faktycznie będzie słyszał.
  • Odpowiedz
Bardzo dobrze, że jest taki rynek. W zeszłym roku miałem realizację inwestycji gdzie jeden z prezesów był właśnie takim maniakiem audio. Na etapie wykonywania instalacji w jego przyszłym gabinecie zażyczył sobie na mocy aneksu do umowy montaż takiego osprzętu. Moi chłopacy układali przewody zasilające, głośnikowe w specjalnych ekranowanych tunelach w ścianie. Wszystko klasy audiofilskiej. Cena nie grała roli przy tym, więc samego narzutu na materiale miałem prawie 100% i robociznę ponad 500%
  • Odpowiedz