Wpis z mikrobloga

@DartNorbe: zielona jest słaba pod tym względem. Szczególnie że ponad 10% to teoretycznie studenci których nie widać nigdzie. Ciekawe od czego to zależy. Może przez brak miejsc w środku miasta żeby czilowac? Studenci pochowani na kampusach piją.
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: ZG jest dobre jak masz 35 lat, masz JDG z 20k net. Jak masz ochotę się pobawić to wsiadasz w auto i jesteś w Warszawie/Poznaniu/Wrocławiu/Berlinie. Wrocław jest spoko jak masz 3k i 20 lat, masz ochotę się pobawić to idziesz napić się piwa na rynek za 8 złotych, jak masz mniej to idziesz na wyspę. Nisko-płatnych easy pracy jest masa. Dużo młodych ludzi = ładne młode baby na ulicach
  • Odpowiedz
@DartNorbe: trochę w tym prawdy, ale powoli zaczyna #!$%@?ć mnie już to duże miasto pełne turystów, studenciaków, ludzi będących przelotem i taniej siły roboczej. Na starość wracam do Zielonej i zakładam winnicę XD
  • Odpowiedz
  • 0
@majorponury: Ja się poważnie zastanawiam czy tu zamieszkać na stałe po studiach. Jako alternatywę mam powrót do domu rodzinnego przy granicy. A tutaj łatwiej o pracę w zawodzie ale no, to miasto ma tak niewykorzystany potencjał że aż boli gdy pojedzie się w lepiej zarządzane miejsce. Jedziesz 2h do Poznania czy Wrocławia a później wracasz i widzisz te rozwalone kamienice, pustostany na każdym kroku, kiczowate szyldy, ogromne banery w sercu
  • Odpowiedz
ale to Siechnice, a nie Wrocław


@asap_srasap: przecież to jeden zrosły twór z komunikacją miejską. Zresztą czym klimat różni się od romskiego nadodrza, czy kaukaskiej kleciny i innych dzielnic, których by wymienić długo. To miasto miało swój peak gdzieś w 2018/19, ale to nie vrati... teraz będzie "pierwszym w pełni europejskim miastem" w Polsce
  • Odpowiedz
bzdura, przeciez to jest wrecz osobna gmina


@pasta_alla_carbonara: i chcesz mi powiedzieć, że w obrębie administracji miasta Wrocław, takie obrazki się nie zdarzają? Te wg różnych szacunków 100-180k ludzi mieszka na Siechnicach? Przecież, nawet jak Ci ludzie nocują na siechnicach, to i tak większość czasu spędzają, no właśnie gdzie....? Przecież to tylko ilustracja tego co się w tym mieście obecnie dzieje.

Ile dzieli dajmy dla beki biedronkę na siechnicach od
  • Odpowiedz
@magicznyfred: Dude, w Siechnicach mieszka moze 10 tysiecy ludzi, a w calej gminie moze z dwa razy tyle, gdzie by tam sie zmiescilo 180000 ludzi o.O

Ja duzo wiecej widze polskiej patologi niz z udzialem ludzi z zagranicy sszczerze mowiac. A co do akcji z gruzinami - no wg relacji swiadkow to mlodzi rycerze polskiego ortalionu zaczeli rozrobe, ktora potem skutkowala rewanzem gruzinow na przypadkowych ludziach.

https://wroclaw.se.pl/brutalne-bojki-i-spalone-samochody-groza-w-podwroclawskim-miasteczku-predzej-robia-to-polacy-aa-Da7K-ktKA-JDeD.html
  • Odpowiedz