Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Bartkowi chyba psycha siadła. Wczoraj wieczorem było mnóstwo komentarzy pod postem, w których dosłownie poniżał i wyśmiewał każdego, kto nawet kulturalnie zwrócił uwagę.

Dziś wyłączono możliwość komentowania i nic nie widać.

Przy okazji wiem, że na jednym koncie zarobiłam bana u niego, bo wczoraj widziałam wszystko, dziś nic xD A zapytałam tylko, czy przypadkiem miał już nie pisać o tej osobie.
  • 12
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq o tym, że przeżywał ten hejt i się nie spodziewał aż takiego uderzenia to sam o tym mówił, wiec żadna nowość i widząc jakie wiadro pomyj wylewa się na uczestników co sezon to nic dziwnego. A ta była to szkoda słów, zwykła atencjuszka. Wcześniej to mi jej nawet szkoda teoche było, a teraz po obejrzeniu jej storek i tego jak wywleka jego relacje z Ada to nawet mi jej nie szkoda,
  • Odpowiedz
@amanda12 ona zdradzała swojego ówczesnego chlopaka z Bartkiem, a potem poleciała w tango z kolegą Bartka, niejakim Andrzejem, który miał tylko ja przetestować jak jego nie było w Polsce, ale po tym testowaniu mu się na tyle spodobała, że się dalej ziomkuja xd telenowela
  • Odpowiedz
  • 0
@alenajpierwkawa Tylko pytam, czy to słowa Bartka czy są na to nagrania i screeny? :D O to mi chodzi :D Telenowele czytałam w poprzednich postach XD

Mnie w tym jedną rzecz zastanawia - bo wynika z tego, że on się od razu po Hp związał z tą nową. Czyli Ada poszła w odstawkę od razu? Bo ona zaznaczyła wprost, że jakiś czas po programie podjęła decyzję, że nie chce być z Bartkiem
  • Odpowiedz
@amanda12 z tego co on opowiada tam to było tak ,że ona do niego napisała jak wyszedł z programu i bardzo chciała się spotkać żeby o czym pogadać, jest zamieszczona cała konwersacja. Mieli się spotkać ale przełożył to bo Ada przyjechała. Generalnie ta rozmów miała być konczaca ta relacje, ale potem gdzieś się tam przecięli i wygladowali w łóżko i dalej to poszło. XD
  • Odpowiedz
@amanda12: aa no to ja po 21 widziałam, że nie było możliwości komentowania, wiec przywrócił i znowu wyłączył a
większość raczej była negatywna albo w stylu: szkoda, że nie jesteście razem itp
  • Odpowiedz