Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Wielki Szu Internetów AKA Łysy:

Łysiak jest najbardziej obślizgłą rybą w tym fermencie kambodżańskim. Wiem Wielki Szu , wiem że to czytasz. Wycierasz sobie mordę honorem, ojczyzną a za grosz honoru nie masz. Ojczyzne ruskim opędzlujesz za pare rubli albo żappsów. Wymieniliśmy jednego maila. Jednego, jedynego, usunąłem co chciałeś i się #!$%@? odpaliłeś. Tfu. Mnie naprawdę trudno #!$%@?ć, ale jak ktoś nie dotrzymuje słowa nawet kilka dni to go rucham. Nie na kilka dni. Na zawsze. Rucham bez miłości. Dobrze, że odkąd założyłem konto na wp.pl w 1999r. to mam zawsze 20 fejków na wypadek takich ćwoków.

Łysy - dla mnie jestes skończony. "Miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur." To cytat, jakbys chcial mnie pozwac, to se wygoogluj.
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Wielki Szu Internetów AKA Łysy: 

Łysiak jest najbardz...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lskx: Waleń miał powiew pewności siebie, bo myśli, że mindset z końcówki lat 90 to coś groźnego xD Cyberpolicja przyjedzie po wykopków i zhackuje nam nasze płyty główne :P

Ja bym mu nie dał posady odźwiernego przy automatycznych drzwiach, a Ty się oczekiwałeś od typa jakiś zasad :P
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
Waleń miał powiew pewności siebie, bo myśli, że mindset z końcówki lat 90 to coś groźnego xD


@chosneck: jemu sie #!$%@?ło i myśli, że jest "stary pruszkowski" ;)
  • Odpowiedz
@lskx: czy Ty napisałeś, że ruchasz prezesa?! (° ͜ʖ ͡°) weź, zachowaj to dla siebie. XD to nie jest Romeo i Julia w wersji homo wypokowej XD nikt nie pytał. Trochę Cię poniosła fantazja XKOORVAD XD
  • Odpowiedz
@lskx: nie zrozum mnie źle, ja nie mam nic przeciwko, tylko uważam, że powinniście zachować to dla siebie.
Przynajmniej oznacz swoje wyznania NSWF. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
nie zrozum mnie źle, ja nie mam nic przeciwko, tylko uważam, że powinniście zachować to dla siebie.

Przynajmniej oznacz swoje wyznania NSWF. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ggggghhhhhh: ale bez miłości. Rucham go jak on myśli, że rucha nasz urząd skarbowy ;).
  • Odpowiedz
@lskx: Co ten kiep sobie myśli, że wyskrobie kilka tysięcy na założenie spraw, kolejne kilkanaście na poprowadzenie (JEDNEJ). Po to by dowiedzieć się, że są to nieprocesowe sprawy albo że dojdzie do umorzeń. No i może będzie się stawiać w sądzie w Polsce co kwartał?
Już na tym etapie widać, że #!$%@? wie.
  • Odpowiedz