Wpis z mikrobloga

TVP jest finansowane z pieniedzy podatnikow którzy nie chcą ogladać jakis degeneratów


@maroslawxp: Ci "degeneraci" to ok 5% naszego społeczeństwa, a misja publiczna ma być dla każdego. Dla ateistów do dziś nie ma np żadnego programu.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: czystą wodą jest właśnie pokazywanie że są tacy ludzie, a nie udawanie że ich nie ma i #!$%@? wszędzie Jana Pawła II

A, no tak, zapomniałem że polscy katoliccy patrioci dostają sraki jak widzą że dwóch facetów albo dwie kobiety idą za rękę xD
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: z drugiej strony dla hetero też nie a to 95%. Dodatkowo bycie ateistą to nie jest żadna grupa. Jak byś to sobie wyobrażał program dla ateistów jak każdy ma inne poglądy.
Fajnie że lgbt mają program ale realna spoleczna istotność tego tematu jest znikoma.
  • Odpowiedz
czystą wodą jest właśnie pokazywanie że są tacy ludzie, a nie udawanie że ich nie ma i #!$%@? wszędzie Jana Pawła II

@jaroty: W tym rzecz, że "tacy ludzie" istnieją tylko i wyłącznie dzięki tej "#!$%@?ącej się" wszędzie propagandzie. Dopóki nie było wszechobecnej propagandy LGBT, to nikt nie udawał że "takich ludzi" nie ma, bo nie musiał, bo rzeczywiście ich nie było.
  • Odpowiedz
Ci "degeneraci" to ok 5% naszego społeczeństwa, a misja publiczna ma być dla każdego.

@lakukaracza_: No chyba że dla katolików, to wtedy nie, bo wtedy to jest pranie mózgów i "#!$%@?" wszędzie Jana Pawła II. Moje #!$%@? lepsze niż twoje.
  • Odpowiedz
@ibilon: Oscar Wilde też nie istniał, nie? Pewnie jakimś cudem w XIX wieku oglądał tvn24 XD

homoseksualizm to zjawisko, które - rzadko - ale występuje w przyrodzie i żadne wasze wysrywy i chore fobie tego nie zmienią
  • Odpowiedz
Oscar Wilde też nie istniał, nie? Pewnie jakimś cudem w XIX wieku oglądał tvn24 XD

homoseksualizm to zjawisko, które - rzadko - ale występuje w przyrodzie i żadne wasze wysrywy i chore fobie tego nie zmienią

@jaroty: Tylko że my tutaj mówimy o LBGT, a nie o jakimś Oscar Wilde ani homoseksualizmie. Pokaż mi, gdzie w przyrodzie występuje jakaś Parada Pychy albo jakieś zwierzęta, które #!$%@?ąc tęczowymi flagami żądają usunięcia krzyży
  • Odpowiedz