Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Rodzic przedewszystkim jest od dbania o dziecko a nie od okaleczania go.


@gorzki99: Odważnie. Mówisz o tranzycji czy jesteś mormonem i okaleczaniem nazywasz transfuzję krwi/przeszczep organów?

Skonczysz 18? Rob co chcesz.


Dziecko poniżej 18 roku nie robi czego chce. Tranzycja jest poprzedzona konsultacjami z rodzicami i lekarzami.

Ktory psycholog pozwolil na okaleczenie dziecka?


Pewnie taki, który skończył psychologię i zna temat - w odróżnieniu od internetowych oszołomów.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Nie mam nic przeciwko przeszczepowi czy transfuzji. Sam mam ZHDK. I jakby mi sie cos przytrafilo to siorka wie ze lekarze maja se wziac co im sie jeszcze przyda. Tak ze nie trafiles.

Dziecko poniżej 18 roku nie robi czego chce


I dlatego odpowiadaja ze nie rodzice. Pominmy fakt czy jestem zwolennikiem czy przeciwnikiem. Skupiam sie tylko na tym ze to dziecko a nie osoba pelnoletnia. Nie moze kupic piwa,
  • Odpowiedz
@gorzki99: Dlaczego wygodnego? Nawet podłączone do 1000 wolt to kilka chwil i obwody usmażone. Na moje tortury powinny chociaż odzwierciedlać to co będzie czuła ofiara gdy zrozumie co postępowy rodzic jej zrobił
  • Odpowiedz
@Grzabek: Hmmm. Jakim cudem odpowiadasz na moj komentarz ktorego ja nie widze? Myslalem ze mi skasowali.

A co do meritum - Ogolnie to sie z Toba zgadzam. Tylko ze na tym portalu banuja za byle #!$%@? wiec nie do konca mozna pisac co sie mysli. Taka to mamy wolnosc slowa.
  • Odpowiedz
@Grzabek: Ja za to juz niejednego przygarnalem. No coz... niepopularna opinia jak moderacja nie ogarnia wolnosci slowa od naklaniania do czynmow zabronionych potrafi skutkowac bananem :)
  • Odpowiedz