Wpis z mikrobloga

  • 296
@robert5502: W sumie jak można mieć w ogóle jakiś problem z tymi nakrętkami xD. Zajmuje góra sekundę/dwie by urwać te zamocowania jak komuś to już naprawdę mocno przeszkadza i nie ma absolutnie żadnego problemu z tym. Nawet żadnej siły do tego nie potrzeba. Wystarczy lekko powykręcać i lekko pociągnąć.

Sam uważam, że ten pomysł jest durny, ale robienie z tego jakiegoś ogromnego problemu na skalę państwową jest wręcz śmiechu warte xD
  • Odpowiedz
@robert5502: Mnie to bardziej interesuje kiedy UE zajmie się poważnymi sprawami jak np. przeniesieniem produkcji ponownie do krajów europejskich, które pozwoli się uniezależnić od Chin, rozwijaniu nowoczesnych technologii i próba wygrania wyścigu o AI, albo niech spróbują uszczelnić granice, aby ograniczyć masową nielegalną migrację.

Ale widać są ważniejsze rzeczy, którymi muszą się eurourzędnicy zajmować i przepalać publiczne pieniądze na tworzenie takich wspaniałych regulacji. Czuję, że dzięki temu będziemy się szybko rozwijać.
  • Odpowiedz
@Defined:

Mnie to bardziej interesuje kiedy UE zajmie się poważnymi sprawami jak np. przeniesieniem produkcji ponownie do krajów europejskich, które pozwoli się uniezależnić od Chin


To może zainteresuj się co się dzieje, bo odbywa się to już od paru lat. Przede wszystkim przez problemy z covidem
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: To niech się zajmą poważnymi sprawami w pierwszej kolejności. Parlament UE też ma swoją przepustowość sprawiając, że jest to wąskie gardło. Możesz mieć i 10000 spraw jednocześnie, ale ostatecznie te przepisy muszą przejść przez parlament.
  • Odpowiedz
@robert5502:
po co sobie utrudniać coś, co wcześniej zawracało mniej dupy, podczas gdy SAMOLOTY NADAL SMRODZĄ I NAWET BĘDĄ ZATAJAĆ LOTY CELEBRYTÓW?

Smrodziarze są wdzięczni za pożytecznych idiotów broniacych te zakrętki, bo nie krytykują ich samolocików
  • Odpowiedz
Zajmuje góra sekundę/dwie by urwać te zamocowania jak komuś to już naprawdę mocno przeszkadza i nie ma absolutnie żadnego problemu z tym. Nawet żadnej siły do tego nie potrzeba. Wystarczy lekko powykręcać i lekko pociągnąć.


@Mtsen:
Ludzie z reumatyzmem, porażeniem mózgowym, stwardnieniem rozsianym, udarem itp: a to spoko, on wie lepiej (ʘʘ)

Mi szkoda życia na to, zeby dokładać 2 sekundy do czegoś co się robiło bez
  • Odpowiedz
@robert5502: nich lepiej pochwali się tym cudownym podatkiem cukrowym, który wprowadził pis. Przez to nie idzie kupić nic normalnego do picia a cena wysoka i pojemność mała.
  • Odpowiedz
@Mtsen

W sumie jak można mieć w ogóle jakiś problem z tymi nakrętkami xD. Zajmuje góra sekundę/dwie by urwać te zamocowania jak komuś to już naprawdę mocno przeszkadza i nie ma absolutnie żadnego problemu z tym. Nawet żadnej siły do tego nie potrzeba. Wystarczy lekko powykręcać i lekko pociągnąć.


Sam uważam, że ten pomysł jest durny, ale robienie z tego jakiegoś ogromnego problemu na skalę państwową jest wręcz śmiechu warte xD


Bo
  • Odpowiedz
@Mtsen: ja jestem wręcz zdania, że urywając to gówno za każdym razem więcej robię dla "sprawy", niż ci wszyscy krzykacze płaczący, że butelka ich pokonała. Jak wszyscy zaczną je urywać, to może ktoś pójdzie po rozum do głowy, że zwyczajnie nie na to sensu.
  • Odpowiedz
Zajmuje góra sekundę/dwie by urwać te zamocowania


@Mtsen: no właśnie, ludzie to urywają, to po #!$%@? je robić i przedstawiać jako rozwiązanie problemu?
  • Odpowiedz