Wpis z mikrobloga

#szczecin #oknonaprzystanek
Pan menel przed chwilą odwiedził swój śmietniczek, wybrał kilka petów i będzie miał co palić, zabrał też kilka puszek po napojach wyskokowo-chłodzacych - czyli zarobiony już jest. A wy? Co? Kołderka z pierzynką i kimanko do dziewiątej? Wstawanko i szykowanko na sumę. Temperatura za oknek całe osiemnaście stopni według Celsjusza, wilgotność względna siedemdziesiąt osiem procent. Zapowiada się upał.
Wiskoler_double - #szczecin #oknonaprzystanek 
Pan menel przed chwilą odwiedził swój ...

źródło: Obraz 2024-05-26 07-16-21

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double hm, 24h zmiana, brzmi jak THANK YOU FOR YOUR SERVICE, teraz 2 dni wolnego pewnie to się wyśpisz (oby) ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie w robocie buja, a nawet nie piłem, więc nawet nie myślę o puszkach, a nawet jakbym zbierał to i tak by się powywracały, a jak śpiewały elektryczne gitary - przewróciło się, niech leży
  • Odpowiedz
@kiziamizia416: W zasadzie powinienem mieć dwa i pół dnia wolne, ale że coponiektórzy wybrali się na urlopik to zmiana tym razem szesnastogodzinna w poniedziałek od 15. Ale da się tam u ciebie stanąć w szerokim rozkroku i balansować ciałem by zachować równowagę i nie trzymać się niczego?
  • Odpowiedz