Wpis z mikrobloga

6.40 niedziela i gościu piłą tnie drzewo xd - mój blok jest blisko ogródków działkowych.
Ja już wyspany ale współczuję reszcie z mojego bloku xd
  • 14
  • Odpowiedz
@wbrewprawdzie: Jeden dzień w tygodniu mógłby dać sobie spokój, zwłaszcza rano i dał odpocząć pracującym osobom. W Szwajcarii dostałby za to wysoki mandat, bo tam potrafią siebie szanować nawzajem i nie mają niewolniczej mentalności. Tylko Polak potrafi pokornie przyjmować kopy od patologii i jeszcze jej bronić.
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: No jak ma tą działkę obok bloków mieszkalnych to chyba jednak trzeba przestrzegać pewnych zasad? To tak jak masz dom w d*pie to możesz sobie napieprzać muzyką o 3:00, ale jak mieszkasz w bloku/szeregowcu/bliźniaku/na płot w płot z kimś to tego nie możesz robić.
  • Odpowiedz
@djtartini1 Masz dziwne pojęcie niewoli. I dla mnie Twój przykład Szwajcarii jest bliższy opersji wobec obywateli niż poszanowania wolności. Mam swoją działalność - pracuję od poniedziałku do soboty i jak miałbym hobby sadowniczo-działkowe, to właśnie niedziela jest tym dniem, kiedy mogę się zająć pasją. Nie każdy utożsamia weekend ze spaniem do 10.00
  • Odpowiedz
Mam swoją działalność - pracuję od poniedziałku do soboty i jak miałbym hobby sadowniczo-działkowe, to właśnie niedziela jest tym dniem, kiedy mogę się zająć pasją.


@wbrewprawdzie: Nie ma problemu, jeśli nie robisz tego w bezpośrednim sąsiedztwie bloków jak w poście OP
  • Odpowiedz