Wpis z mikrobloga

Recenzja mojego nowego zęba, mianowicie dwójki, jest okropna, noszę ja odbudowana już tydzień, ciągle boję się ugryźć jabłko. Z mojego zęba została jedynie cienką igłą z brzegu, rewztabro odbudowa. Nowy ząb zmienia mój uśmiech, obrzydliwie wygląda, wszytsko się do niego lepi gdy do normalnego zęba nie bo ślizga sie po szkliwie. Nie polecam, starość nie radość, żałuję że nie zdecydowałam się na implant, ale z drugiej strony nie chce mieć śruby w ryju, bo boje się rezonansu wtedy że mi metal w ryju mózg rozsadzi albo prześwietlenia że będzie mi promieniował na wieki #zeby #stomatologia #gorzkiezale
KingaM - Recenzja mojego nowego zęba, mianowicie dwójki, jest okropna, noszę ja odbud...

źródło: 1000002943

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@KingaM: ale Ty nie możesz tak gryźć jabłek, musisz je kroić jak dziadkowie. Nie mówię tego złośliwie.

Jakim cudem nowy ząb się lepi...? Nie ma prawa, powinien być gładszy od Twoich własnych zębów. No i powinien się nie wyróżniać od pozostałych, wracaj na poprawki. Przecież praca nie jest zakończona dopóki nie zaakceptujesz efektu końcowego.

Rozumiem, że skoro nie implant to most porcelanowy?

Można robić te badania mając implant.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@SkrytyZolw ja nie umiem się postawić, nienawidzę być przyczyną problemów i tworzyć dram co prowadzi u mnie do jeszcze większej patologii,estem mało asertywna, pan lekarz tak zrobił to trudno nie będę się kłócic, ja nie umiem mówić , wolę już zaakceptować stan obecny
  • Odpowiedz
@KingaM: Będziesz się kłócić, bo poszłaś po rozwiązanie problemu, a nie jego nasilenie. Możesz napisać maila, możesz porozmawiać z Rzecznikiem praw pacjenta (również przez maila), ale trzeba to jakoś rozwiązać.
Co tam masz zrobione?
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Yep szkoda twoich jakże cennych porad na trolla, potem ktoś normalny spyta o coś i nie dostanie odpowiedzi, a twoja wiedza bardzo jest pomocna jak człowiek ma wątpliwości
  • Odpowiedz