Wpis z mikrobloga

  • 1
@L3gion: @rybak17:

mam taki i działa ok


Ile czasu go masz?

U mnie też działał przez kilka miesięcy. Teraz już nie.

Wiele osób ma tak samo, że po kilku miesiącach przestaje działać: https://www.reddit.com/r/AskBattlestations/comments/r7q1k5/comment/hp1vjnb/

Miałem podłączone 3 urządzenia i działało, po kilku miesiącach zaczęło rozłączać, więc kombinowałem i okazało się, że jak są 2 urządzenia to nie rozłącza. Minęło kolejne kilka miesięcy i nie działa nawet z 2, działa jedynie jak
mk321 - @L3gion: @rybak17:
 mam taki i działa ok

Ile czasu go masz?

U mnie też dzia...

źródło: 2024-05-25 17_42_17-What are you all using for USB switches for two PCs_ _ r_AskBattlestations

Pobierz
  • Odpowiedz
@mk321: od początku pandemii używam i nie zgłaszam żadnych niedogodności. Gram nawet w cs'a na myszcze i klawiaturze podpiętej do tego. Zauważyłbym problem.
Super by było gdyby jeszcze to usprawnili i dodali możliwość zarządzania przez CLI. Tak żeby nie trzeba było sięgać po guzik.
  • Odpowiedz
  • 0
@Caishen no ja też od początku pandemii, ale kilka tygodni/miesięcy temu zaczął się psuć, a dzisiaj już tragedia.

Znalazłem podobny, który nie ma fizycznego przełącznika, tylko skrótem klawiaturowym. Podeślę linka później. Ale i tak go nie kupię, bo mi nie pasuje.
  • Odpowiedz