Wpis z mikrobloga

Czy może jeszcze ktoś stąd widział/słyszał supersamochód, który od wczoraj (a może i wcześniej) ciągle śmiga m.in. po zachodniej części #torun ? Słyszałem go co kilka min. jak po południu zacząłem pracę w okolicy starówki, jak i po powrocie do domu w nocy. Dźwięki silnika wskazują na jakieś Lamborghini, ale może to coś innego, pytanie co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
@CH3j: Hehe, udała Ci się ta odpowiedź. Wydaje mi się, że to mogą być jazdy po mieście za vouchery typu Prezent Marzeń lub Autoprezent, latem zeszłego roku w jeden z weekendów widziałem ich fioletowe/granatowe Lamborghini kursujące po centrum. Tylko do teorii nie pasują dźwięki w nocy, obsługa postanowiła sama wyjechać i się pobawić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TryWalkingInMyShoes: kiedyś jakiś burak świecił mi długimi z żółtego Dodge Challengera , chciał żebym mu zjechał a dopiero co ruszyłem ze świateł przy cinema city, byliśmy na środku skrzyżowania. No to cyk redukcja, widzę w lusterku, że już tańczy makarene górnymi częściami ciała, chce mnie wyprzedzić z prawej, ale refleks dostawcy pizzy okazał się skuteczny, otóż zanim zdążył dokończyć manewr ja już byłem przed nim na jego pasie, co zmusiło go
  • Odpowiedz