Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: kamerujesz? Tylko upewnij się, że zegarek i kluczyki do auta będą w kadrze. Tak, założę okulary do zacienionego samochodu. Że przeszczep włosów na te zakola? Chłopie, jeszcze licówek nie spłaciłem. Dobra, nie męcz dupy tylko nagrywaj jak piszę esa do Ady, że niby trading hehe.

A w sms'ie:

Patrz Adison co znalazłem :0

Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz!
288,22zł | Oryginalne zegarki męskie
  • Odpowiedz
@pieknylowca: prymitywni, płytcy ludzie, którzy są na tyle cwani, że wiedzą jak śmieszne LV, zegareczek i samochód działają na prymitywów. Wszystko tylko po to, żeby wciągnąć naiwny plebs do piramidy i żeby #!$%@?ł pieniądze, czemu to nadal jest legalne? xD

A te gadżeciki to bankowo te lepsze podróbki, bo te żałosne gołodupce zapewne ledwo wiążą koniec z końcem, bo same w tym syfie utopiły sporo oszczędności.

Autko oczywiście wypożyczone na kilka,
  • Odpowiedz
@RaciczkaEntertainment Uokik już nad tym pracuje ale efektów coś nie widać. Kilka krajów (np. Szwajcaria czy Belgia) uznały igenius za piramidę i zdelegqlizowały, problem istnieje nadal np. W polsce czy Norwegii.

A dowody, że ludzie z piramidy bujają się w poróbach na wypoku już latały :)
  • Odpowiedz
@pieknylowca: a swoją drogą to ładne samozaoranie. Zakładam, że rolka pochodzi z konta Ady. Zdjęcie jej chłopaka (albo dziewczyny, bo w sumie nie wiem jak Czaro inwestuje XD) z takim opisem daje duże pole do interpretacji. Z drugiej strony pocisk po kobietach, skoro słabe decyzje przypisuje się wyłącznie płci pięknej. Czyli inwestorki z Adą na czele to tradingowe szympansy, które nie mają pojęcia co robią. No pięknie, pięknie, potencjalny pocisk po
  • Odpowiedz