Wpis z mikrobloga

@mazursky: pomidory to tylko koktajlowe :) te standardowe wymagają za dużo zachodu i są mocno "awaryjne"

Koktajle kupuję zawsze w agrocentrum jako 30cm sadzonki i nigdy nie miałem problemów, zawsze mam klęskę urodzaju :)
@mazursky: Włamałam się na konto męża ażeby odpowiedzieć na interesujący mnie temat :) #hakierka

Owszem - przekopuję, wysiewam oraz sadzę i bardzo to lubię. Pomidory koktajlowe, zwykłe karłowe jak i malinowe wysiałam do rozsady ponad miesiąc temu. Teraz zachwycają wielością listków i czekają aż miną #zimneogrodniki w celu przesadzenia do gruntu :) Mam pytanie, czy Twoje pomidorki były wysiane do samoróbnych doniczek rozsadowych z kartek papieru spiętych zszywaczem? Bo ładnie to
  • 0
@simo_pl: Szanowna hakerko:-) Jak słusznie spostrzegłaś to samoróbki ze zwykłych, zużytych kartek A4 - składam na pół, owijam dookoła dezodorantu, zaginam dół i zszywam. Miało być bardziej eko z klejem do papieru, ale zupełnie zasechł łajdak:-) Następną partię planuję zszyć nicią żeby było bardziej eko. Polecam takie rozsadniki, są trwałe i ekologiczne; wstawiam je do korytek od donic balkonowych i także do donic podlewam tak żeby stała woda - efekt bardzo