Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki czy zastanawialiście się nad krótkim pojechaniem w Ukrainę? Jeśli masz wolne jakoś między 15 - 30 lipca, ta szansa stoi przed Tobą otworem - możecie zabrać się z @Adamfabiarz

A konkretnie wyjazd do Lwowa z pobytem tam na 4-5h.

Normalnie jeżdżę doglądnąć biznesu na 1-2h, ale tym razem chcę dłużej omówić z pracownikami perspektywy na kolejne półtora roku.

Dlaczego warto zabrać się ze mną? Oto powody:
- w przypadku gdybym nie zrealizował przejazdu (tylko w przypadku choroby lub śmierci bliskiej osoby - rzadko się zdarza) to pełen zwrot zaliczki
- niska kwota przejazdu, bo nie zarabiam na tym, tylko na zasadzie dołożenia się do paliwa od 150-250 zł licząc już w obie strony zależnie z którego województwa jesteś (oprócz tego miej przygotowane do 100 zł na 1 ewentualny nocleg po polskiej stronie jeśli jesteś z Wawy, mazowieckie na płd-wsch od Wawy, radomskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego lub na pewno 100 zł / 1 nocleg oraz ewentualne ewentualne 200 zł / 2 noclegi jeśli z pozostałych województw)
- jestem flexi, mogę odebrać i odwieźć z większości Polski spod i do domu (nie dotyczy pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego - tutaj musiałbyś dojechać na własną rękę do/z Bydgoszczy, Torunia lub Warszawy)
- można zabrać osobę towarzyszącą
- można zabrać bagaże (mam auto kombi)
- nikogo nie zostawiam w tyle - o ile nie popełnisz przestępstwa i nie zostaniesz aresztowany, 100% gwarancji że wrócisz ze mną do PL (lub Twoje szczątki w przypadku małoprawdopodobnego bezpośredniego trafienia rakietą - ale tu dodam, że to nie moja pierwszyzna, i mam obcykane unikanie obiektów o charakterze strategicznym, odpowiednie reagowanie na alarm bombowy, itd., mam także ukończony kurs pierwszej pomocy)
- komfortowe warunki, nowe (oraz niezawodne) auto w pełni klimatyzowane, sprawne zawieszenie, max 2 osoby na tylniej kanapie
- jeśli to Twój pierwszy raz w Ukrainę, dostaniesz kilka przydatnych porad, które Cię uchronią np. przed dużym rachunkiem telefonicznym.

Propozycję kieruję do osób mających konto przed 25/05, niebędących zielonkami, pełnoletnich i z ważnym paszportem, oraz niepalących lub palących ale potrafiących wytrzymać parę godzin bez szluga (u mmie w aucie się nie pali). Można pisać do mnie w tej sprawie do 20 czerwca. Po tym czasie już zamierzam mieć wszystko zaplanowane.

Szczegóły na priv. Zapraszam.

P.S. Jeśli nie jesteś zainteresowany osobiście, daj plusika dla zasięgu dla innych.

#podrozujzwykopem #podroze #wakacje #urlop #lwow #ukraina
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@owsikalfred: Ja tam przejeżdżam granicę zwykle w ok. pół godziny do Ukrainy i ok. godzinę na powrocie. Raz zajęło dłużej przejechać przez całość pasa przygranicznego, ale to było w czasie protestu rolników.
  • Odpowiedz
@owsikalfred Ukraińcy pozwalają pieszo przechodzić? Bo np. Białorusini nie pozwalają i musisz się dosiadać do kogoś do auta na czas przekraczania granicy XD
  • Odpowiedz
@Voltix załatwiam interesy z mafią ukraińską. Można na tym robić dobry hajs, a jak rodzice pracowali na przejściu granicznym to takich znajomych jest pełno. Była kiedyś walka między mafią Kijowska i lwowska ale już jest spokój i lwowska prężnie działa, może spokojnie kosić hajs
  • Odpowiedz
@Voltix robię to nie turystycznie, lecz tylko i wyłącznie biznesowo i gdy załatwię com mam załatwić to od razu wracam. Do inteligentych nie należysz i tak jak napisałam w pierwszym komentarzu- nie zrozumiesz
  • Odpowiedz
@crazykokos: No bym musial byc na twoim niskim poziomie, aby zrozumiec. Robisz to z wlasnego wyboru, mi jak sie praca nie podoba, to ja zmieniam. Widze tu tez twoja nieporadnosc zyciowa.
  • Odpowiedz