Wpis z mikrobloga

#friz fajny ten final, latwo jest kozak, ale ciagle wkurza mnie to zmuszanie tych ludzi w tych finalach do polegania na obcych ludziach i żebraniu

To jest słabe bo nowciax pare razy cos tam powiedzial ze jest z yt i ze sobie zrobi zdjecie i zaraz bylo pytanie - a kupisz mi baterie? w ogóle Kaja prawie nie znana a nowciax czy nieuczesana znani w #!$%@? wiec wiadomo ze bylo im latwiej, szczegolnie ze nieuczesana to laska więc w ogóle duzy plus. IMO te finaly powinny byc bardziej obiektywne i bez zaczepiania ludzi.

A co do pryszczaxa no to fakt ogarnął finał zajebiście ale i tak #!$%@? mnie jego styl bycia, wywyższa się, patrzy na innych z góry i ma ich w dupie - taki przyklad dobiega gdzies i krzyczy do obcej osoby "wpisz mi tu w nawigacje to i to" zero jakiegos prosze czy coś. Widać że banan
  • 2
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: wgl fajny fan owcy który nie znał jego dziewczyny, gdzie ja nie interesuje się twórczością wk, tylko bardziej yt klimaty a wiedziałem kim jest dźwigaj dziewczyno. Powinny być zasady że nie można polegać na widzach, albo jakieś ograniczenia są
  • Odpowiedz