Wpis z mikrobloga

@PolskiPolaczekZPolskiPL: Ostatnio kupilem Samsung 32 LED : Samsung UE32F4510 . Powiem Ci ze jestem bardzo zadowolony chociaz zawsze myslalem ze Samsung jest kijowaty. za 350Eur. + potrafi przez web browser odtworzyc weeb.tv czy inne jakies portale ze streamami filmow / seriali. Cena jest bardzo przystepna za cos takiego wg mnie. do TV mam podlaczona bezprzewodowa mysz i klawiature, wszystko dziala bez problemow.
@PolskiPolaczekZPolskiPL:

Pomijając SmartTV i 3D, które moim zdaniem są najmniej istotne to przede wszystkim obraz. Plazma w stosunku do LCD ma o wiele większe możliwości. Przy tym ten model (tak jak te z wyższego segmentu) posiada już filtry wysokokontrastowe, które zwiększają komfort oglądania w dzień więc obraz jest z najwyższej półki, a cena całkiem przystępna.

Można pisać dużo, czerń, kontrast, paleta barw i co za tym idzie naturalność obrazu. Jeśli to
@PolskiPolaczekZPolskiPL: tak. Z tymże nie zawsze wszystko odtworzy i to się tyczy wszystkich telewizorów na rynku. Czasami jest inna kompresja pliku i już TV nie daje rady (to samoi odtwarzacze Blu-ray, DVD i niestety różne media center). Według mnie najlepsze rozwiązanie to podłączony komp po hdmi do telewizora. Rozwiązuje to praktycznie wszystkie problemy.

Ale generalnie mkv, DivX i resztę czyta łącznie z napisami.