Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: nie mają, wszystkie czegokolwiek warte zostały już dawno zajęte gdy oni mieli 18 lat. Dobra, są wyjątki typu, że facet je zdradził albo umarł, ale to jest promil. Reszta albo jest zajęta, albo wolna nie bez powodu
  • Odpowiedz
  • 0
jeśli chodzi o córkę to chyba słusznie piecze. Ciebie by to nie piekło?


@Elijahu: Nie wiem, nie mam córki ( ͡° ͜ʖ ͡°). A dwa ma 18 lat, więc już dorosła.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: hehe, ale p0lkę boli dupa, dobrze jej tak.

Odpowiedź "pewnie zadrości" na jakąkolwiek uwagę to jedna z najbardziej idiotycznych rzeczy jakie można zrobić w dyskusji.

Pewnie mizoginom i przegrywom trudno jest sobie wyobrazić taką perspektywę, ale matka 40+ która ma dorosłą córkę (18 lat), jest dłuższy czas w związku i zna facetów, ma prawo słusznie niepokoić się z kim jej córka się związała, bo na 90% jest to typ co
  • Odpowiedz
Pewnie mizoginom i przegrywom trudno jest sobie wyobrazić taką perspektywę, ale matka 40+ która ma dorosłą córkę (18 lat), jest dłuższy czas w związku i zna facetów, ma prawo słusznie niepokoić się z kim jej córka się związała, bo na 90% jest to typ co znalazł sobie łatwą nastolatkę, a raczej nie ma zamiaru tworzyć z nią poważnego związku opartego na szacunku i tworzeniu wspólnej wizji życia.


@NieBendePrasowac: To czego jej
  • Odpowiedz
  • 2
Pewnie mizoginom i przegrywom trudno jest sobie wyobrazić taką perspektywę, ale matka 40+ która ma dorosłą córkę (18 lat), jest dłuższy czas w związku i zna facetów, ma prawo słusznie niepokoić się z kim jej córka się związała, bo na 90% jest to typ co znalazł sobie łatwą nastolatkę, a raczej nie ma zamiaru tworzyć z nią poważnego związku opartego na szacunku i tworzeniu wspólnej wizji życia.


@NieBendePrasowac: Takie informacje przekazuje
  • Odpowiedz
@teluch @ThomasPol @GratisLPG @GratisLPG

@Gorkel zła jest że córka ma branie a nie ona xd.


Co wy #!$%@?, laska pewnie moglaby zmieniac chlopa co wieczor.
Wymyslacie historie zeby poczuc sie lepiej i zyjecie oderwani od rzeczywistosci. Zeby to jeszcze byla rzeczywistosc ktora sprawia ze jestescie szczesliwi. Nie, wybraliscie uczucie ze wszyscy sa pusci, zli, glupi i was nikt nie docenia. Milej zabawy, to wasz wybor.
  • Odpowiedz
@GratisLPG po prostu jest troskliwą matką. Też chciałabym, żeby moja 18-letnia córka spotykała się w rówieśnikiem. Nie mam dzieci, ale 18-latka to dla mnie dziecko, a 27-latek to dojrzały facet.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: ma jechać po córce za to, że ktoś do niej pisze? Nie wiesz czy jest ruchawica, czy nie, nie wynika to z tego screena. Czytanie ze zrozumieniem to przydatna umiejętność.
Oczywiście wysmrodkowe mizoginy już wysnuły swoją kolejną teorię z dupy i mają w swoim mniemaniu kolejny dowód na swoją wyższość nad p0lkami. 😃 Jesteście niezawodni w epatowaniu swoim ograniczeniem.
  • Odpowiedz