Wpis z mikrobloga

Co, jak co, ale chłop ma głowę na karku. Zbił złoty interes na FF. Sam powiedział, że jego celem było osiągnięcie do 30 takich funduszy, aby móc odcinać już tylko kupony. I udalo mu się. Ma auto, mieszkanie. Teraz podróżuje sobie po świecie. Jako jeden z nielicznych potrafił zadać poddymiające pytania na swoich wywiadach i nie dawał sobie wpychać gówno wymówek do uszu.

Wiadomo współpraca z Dzikiem i memiczne wciskanie wszedzie loga może #!$%@?. Jednak ma kilka takich momentów, gdzie for real mam z nim i feel you bro. Przykład: podejście do Luizy atencjuszki od Łysolca i tego cameraboja z wąsem.

I co najważniejsze - muszę przyznać to z trudem, ale przyznam - zawsze najmniej mnie #!$%@?ł na komentatorce. Mimo wszystko starał się zachowywać obiektywizm. Tłumaczył niektóre zachowania tym bezbeckim amatorom Hienie i Kubanczykowi, co jest pięć.

Dodatkowo samo ostatnie podejcie #famemma do jego osoby tez jest ponizej krytyki. Dowiedzial sie przed gala, ze nie bedzie komentował, bo stawiaja teraz na Hienę i Kubanczyka. I jak to się skończyło? Pasowali tam jak ulal do najgorszej gali FF ever - najgorsi komenatatorzy ever.

I wszystko.
LadyRaspberry - Co, jak co, ale chłop ma głowę na karku. Zbił złoty interes na FF. Sa...

źródło: temp_file6360440501100016397

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: dla mnie jego wywiady są #!$%@?. Tzn z jednej strony są dobre są z tego powodu że przy nim zawodnicy bardziej się otwierają, #!$%@? są dlatego że zadaje pytania jakby miał autyzm
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry:

Przykład: podejście do Luizy atencjuszki od Łysolca

a jakie ma podejście?
nieironicznie od dłuższego czasu jak odpalam to #palhajstv to robię się automatycznie senny i bez beki kilka razy poszedłem na drzemkę po oglądaniu kilku minut tego "programu"
  • Odpowiedz
Wiadomo współpraca z Dzikiem i memiczne wciskanie wszedzie loga może #!$%@?


@LadyRaspberry: To też mu przechodzi płazem. Jednak on ma taki vibe niegroznego ziomeczka lekko ciepłego bisexa. Nawet nie umiałbym się na niego zdenerwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 65
@Meserole Turski to ma pojecie, ale o rimmingu. Komentuje ciosy, których nie ma u osobnika, ktorego lubi, a pomija u tego, którego nie darzy sympatią. I masz dysonans, bo obraz rzeczywisty nie zgadza się z mowionym. A potem wszyscy zdziwieni, bo werdykt jest inny niż co ten cpell gadał.
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: ciekawe czy to nie on pisał tutaj i na yt „podwyżka dla kaniowskiego”. On nigdy się nie przyznał do czytania tagu, ale skoro tak Mściwujewski czytał od pierwszych gal to dziwne byłoby gdyby Mateuszek nie wchodził. Pozdro Hubert, ogarnij się
  • Odpowiedz
Co, jak co, ale chłop ma głowę na karku. Zbił złoty interes na FF.


@LadyRaspberry: Już nie rób z niego prze inteligenta, prawda jest taka, że pojawił się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. O Linkiewicz też powiesz, że jest #!$%@?, bo dawała dupy, a nagle pojawiły się FF? xD Czasami jak się czyta te skrajności na wykopie gdzie raz jest człowiek #!$%@? za byle co do spodu, a raz gloryfikowany
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: ja go zawsze doceniałem, na wykopie był hejtowany bo wiadomo że jest trochę narcystyczny, ale jeśli chodzi o cały content który dostarcza to czy to wywiady czy komentatorka, zawsze top
  • Odpowiedz
@Komunistyczna_Mebloscianka: na tle środkowiska FF to na pewno jest bardzo inteligentny, był hejtowany ale nie za głupotę tylko raczej za egoizm czy cwaniactwo, teraz dalej jest taki sam ale jest lubiany bo dostarcza dobry content i prowadzi programy najlepiej jak tylko się da
  • Odpowiedz