Wpis z mikrobloga

@WulkanizatorOponMozgowych: To z dzisiaj? Przerabiałeś komputerowo, czy na serio tak się zapuścił? A jak pisałem, parę dni temu, że milczał od 2 tyg. na internetach, bo w cugu od początku maja, to mnie hejtowali. Żeby nie było niedomówień - nie chodzi,o zarost sam w sobie, ale o zarost xD. On w Anglii, był i nie wie, że tam mają powiedzenie, ze facet goli się codziennie albo wcale. Albo masz brodę na
  • Odpowiedz
@bellacavem: Jakbym oglądał, bym nie pytał, a jak chciałem retransmisję, to już nie było. Przecież ja jestem normalnym człowiekiem, normalnie wyglądam, normalnie się wypowiadam - mam też obowiązki w realu. Dziś musiałem np. podpisać w UP jakieś świstki, by zasiłku nie wstrzymali. Ooo, a zaraz idę sprzątać sypialnię gościnną, bo żona pogania, zastrasza mnie teściową, która jutro zjeżdża do nas na weekend. Muszę gdzieś przenieść stamtąd tę bieliznę Mariolki... co za
  • Odpowiedz
@bellacavem: Też mnie będziesz atakował teraz? xD Skoro Pyczasty jest oskarżany o bycie samym Sławkiem, a ja o bycie Pyczastym... Sam widzisz do jakich indukcji intelektualnych prowadzi wchodzenie w narrację " gumowych antylateksów" z tego tagu. A to tylko jeden z mniej drastycznych przykładów ich "logiki" - oczym sam dobrze wiesz. Chcesz się tak intelektualnie upodlić, aby nie być tylko wziętym przez nich na celownik tutaj?

P.S. Widziałem tego posta żaby
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Ja atakował kogokolwiek???
No co Ty , sieję chaos, ferment i burzę. I nie mam czasu wnikać co tam jeden z drugim napisał i kiedy. Jak dla mnie wszyscy jesteśmy latexami , każdy kto obejrzał choćby odcinek Szkolnej - jest latexem. I jebią mnie opinie że ktoś oglądał ,ale przed epoką srawka - wtedy nie było lateksu. A jeszcze śmieszniejsi są Ci co to oglądają ale tylko skróty u kleszczy
  • Odpowiedz