Wpis z mikrobloga

Wielki #!$%@? strateg xD

Jedyne co im się skutecznie udało to rozmontowanie państwa i złodziejstwo, przez co teraz trudno się to wszystko odkręca.

#sejm
  • 21
  • Odpowiedz
@Matahari32: Wymiar sprawiedliwości, zaufanie do instytucji publicznych, media, szeroko rozumiane standardy


@Zenek_: nie ma sensu odpowiadać, w nieskończoność tak będzie ględził - a to co? a co to tamto? a gdyby to to sramto? Jak baba w mięsnym XD
  • Odpowiedz
co takiego się zmieniło w wymiarze sprawiedliwości


@Matahari32: Powoli się zmienia, oczywiście jeszcze dużo czasu aż wszystko wróci do normy (jeśli wróci)

jakie standardy ? Co to znaczy zaufanie do instytucji publicznych


Chociażby takie, jak dawanie przedsiębiorcą odpowiedniego czasu do przygotowania się na zmiany, jak np. zakaz handlu w niedzielę
  • Odpowiedz
@Zenek_ @Darek08 @Zenek_ jakie dyskusje z pisowcem ? Kto powiedział że jestem pisowcem. Stwierdzacie tak ponieważ dopytuje o coś co nie zgadza się z głównym nurtem ? Jakie zmiany wprowadziła KO dla przedsiębiorców ? Sam nim jestem i żadnych nie widzę jak dotąd ? Co takiego zmieniło się w wymiarze sprawiedliwości ? Zanim cokolwiek powiesz proszę o konkrety. Ja nie wiem dlatego pytam aby się dowiedzieć.
  • Odpowiedz
@Matahari32: jakie dyskusje   ? jakie nurtem ? podaj definicję wymiaru sprawiedliwości      ? co to znaczy przedsiębiorca ? proszę o konkrety, nie wiem a chcę wiedzieć
  • Odpowiedz
@Darek08 nie odpowiem. Czekam aż Twój kolega wyjdzie z toalety i poda konkretne przykłady aby podtrzymać tezę o odkręcaniu szkód pisowskich. Bardzo trudne pytanie (,)
  • Odpowiedz