Wpis z mikrobloga

Siema Mircy i Mirabelcy
O czają ktoś z was temat #bafra #bafrakebab? Mam fajne miejsce i zastanawiam się nad #franczyza tyle że pytanie czy to nie jest takie polskie podejście jak w żabkach czyli najszybciej to stracisz i w #!$%@? ryzykujesz.
Zglebiał ktoś temat?

#biznes
  • 5
  • Odpowiedz
@Ysior generalnie wszystkie franczyzy z polskim kapitałem to jest piramida finansowa. Jeb po 16 godzinie dziennie i a nie masz gwarancji przychodu gwarantującego Ci swobodne życie. Koszty są bardzo wysokie, więc zezuca wszystko na Ciebie, a to że nie wyrobisz to już Twoja strata i potem, nastepny proszę... I tak się kręcą te franczyzy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nalot_1 właśnie wiem... Zastanawiam się bo serio jest dziura w lokalnym rynku a ma być jeszcze większa.
Tyle że sam z siebie nie postawie od zera kebsa bo się na tym totalnie nie znam :)
  • Odpowiedz
@Ysior: U mnie w wiosce gościu miał bafrę jeszcze w czasach jak przyczepę kupowałeś a nie dzierżawileś od nich. Coś musiało być nie tak bo po pół roku zamknął budę pod brandem bafry (nie wiem jakie są warunki rozwiązania umowy) i po miesiącu otworzył kebab pod swoim brandem

PS jak się na tym totalnie nie znasz to może byc ciężko, nikt za ciebie pracownikow itp nie wyszkoli. Generalnie jak nie miałeś
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiPowrut88 @Ysior

Coś musiało być nie tak bo po pół roku zamknął budę pod brandem bafry (nie wiem jakie są warunki rozwiązania umowy) i po miesiącu otworzył kebab pod swoim brandem


Niekoniecznie, mógł poprostu uznać, że skoro już wie jak to wszystko ogarnąć, to po co ma się cackać z franczyzą jak może pracować pod własną marką. Kiedyś gdzieś na youtube założyciel franczyzy Biesiadowo mówił, że przez zaopatrywanie się w sprzęt u
  • Odpowiedz