Wpis z mikrobloga

Pytanko. 95% mojego życia grałem wojownikiem lub hybrydą z magiem. Czystym magiem grałem tylko w modzie dolina zombie, bo Ortega perfekcyjnie stworzył build maga w tym modzie. Celowo dałem sobie w ustawieniach więcej punktów nauki, bo uznałem, że zanim zostanę guru, nie mogę zbankrutować na manie zanim nie wezmę opcji regeneracji many. Ile załadować w siłę by na starcie jakoś przemierzyć wyspę khorinis? #gothic #returning #newbalance
Jarkendarion - Pytanko. 95% mojego życia grałem wojownikiem lub hybrydą z magiem. Czy...

źródło: latest

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@pyra_wykop: Bardzo ciekawe ( ͡º ͜ʖ͡º) bo już się bałem, że muszę zainwestować nawet w 60 siły, by dotrwać do bycia magiem, oby te miecze i kostury były w khorinis a nie pochowane po jarkendarach czy górniczej dolinie
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: zostać magiem możesz nawet bez wydawania na siłę, ale skoro nie grasz nightmare to możesz klika przeznaczyć. Same zwoje + bronie wymagające 5 siły powinny wystarczyć. Warto pamiętać że nie musisz sam walczyć z wieloma przeciwnikami a możesz ich ściągnąć do pobliskich npc.
  • Odpowiedz