Wpis z mikrobloga

@8azyl0v0: a teraz wykres w skali roku. Tak, oznacza to, ze mamy stabilny wzrost kursu od kiedy koalicja objela wladze.

W ogole ten spin pt. "usmiechnieci" to jest jeden z wiekszych absurdow prawackiej strony. W sensie, ze jak ludzie sa zadowoleni to zle i powinni cierpiec, jak to na Polaka przystalo?

Usmiechajmy sie wiecej, swiat jest wtedy łatwiejszy do strawienia.
miki4ever - @8azyl0v0: a teraz wykres w skali roku. Tak, oznacza to, ze mamy stabilny...

źródło: image_2024-05-24_071243732

Pobierz
  • Odpowiedz
@miki4ever: jaki stabilny wzrost, cena akcji poza pojedynczymi krotkotrwalymi dipami w ta i we w ta od 2 lat jest na podobnym poziomie xD jakie wy fikolki intelektualne zrobicie tylko zeby obciagnac xD
  • Odpowiedz
@katopa akurat 2 lata temu był na poziomie 7X i spadł na stabilny, niski poziom, z którego teraz się powoli wygrzebuje. Żeby ułatwić, podrzucam jeszcze wykres 5 letni.

Możesz sobie pisać jak chcesz i uważać, że ciemny lud to kupi, ale z matematyką nie wygrasz.
miki4ever - @katopa akurat 2 lata temu był na poziomie 7X i spadł na stabilny, niski ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@8azyl0v0: trzeba być naprawdę niezłym odklejencem żeby pisać że obecny spadek na Orlenie to wina Tuska xD. Prawackie smutne antypolaki niezbyt są dobre w myślenie xD orlen jest w tendencji spadkowej od 2017 roku gdzie kosztował 126 zł za akcję. A nowy prezes jest od 34 dni bo od 10 kwietnia więc niestety smutnopolaczki ale obecne wyniki finansowe to zasługa brudnej pały. Nie chcę mi się nawet więcej pisać bo dobrze
  • Odpowiedz
orlen ma sens tylko na szorta na lewackich "spekulantow", nic ciekawego w tej spolce poza tym nie ma od dluzszego czasu, jak widac xD
  • Odpowiedz
@miki4ever: zgadzam się oprócz uśmiechniętych, to jest akurat ironia, która przybrała na siłę po słowach Kopacz, która na pytanie, co się zmieniło odpowiedziała, że zmianę w Polsce widać po zwiększonej ilości uśmiechniętych ludzi, co na nawet nie jest odpowiedzią, a imo, za PO będzie lepiej, ale za dużo #!$%@?ł o uśmiechach, liczba osób uśmiechniętych raczej nie wzrosła xd a miernik oczu pani Kopacz na
  • Odpowiedz
@8azyl0v0: @miki4ever
Ja tylko dodam, że to jest okazja, żeby kupić akcje, bo one pójdą w górę. Orlen ma bardzo dobre wyniki w poszczególnych sektorach. Lepsze niż w poprzednich kwartałach (za wyjątkiem dwóch, gdzie Obajtek nas złupił). Słaby wynik ogólny jest związany z odpisem w sektorze Wydobycie. Nie ma podanej wysokości odpisu ale patrząc na wyniki to tak gdzieś z 4 miliardy ma.
janekplaskacz - @8azyl0v0: @miki4ever 
Ja tylko dodam, że to jest okazja, żeby kupić ...

źródło: Orlen 01

Pobierz
  • Odpowiedz