Wpis z mikrobloga

@michal1498: solic to sobie mozna jak sie prowadzi eksperyment na lekcję biologii. Jak masz większy kawalek upraw to masz tego codziennie tysiące!!! U mnie w rodzinie jedna osoba juz jest na skraju zalamania nerwowego przez te potwory. Tyle pracy na marne... wszystkie rosliny pozżerane, jak juz zjedzą rosliny to jedzą się nawzajem. Jakbys chcial wszystkie sypac solą to poszloby tego tyle że w koncu nic Ci w tej ziemi nie
  • Odpowiedz
  • 2
@Pink_Stripe_Keyboard_Warrior oprócz niebieskich granulek to sypie sproszkowane papryczki chilli, akurat je właśnie uprawiam więc mam sporo. Jeśli masz dojście do wiórów z drzewa to też trochę pomoże jak obsypiesz dookoła ogródek
. Kolejny sposób to tzw pastuch na ślimaki ( ͡ ͜ʖ ͡) na grządkach podwyższonych instalujesz baterie 9 volt i prowadzisz dwa druty dookoła:)
  • Odpowiedz
@kitty-cat: no właśnie o piwie przeczytałam niedawno. Warto pewnie wypróbować. Chociaż przy tych codziennych opadach to marnie to widzę.
@exon - o chili nie słyszałam. Ale był już próbowany popiół, czosnek, kawa - problem w tym że duża ich część nie przychodzi z zewnątrz tylko dranie chowają się do ziemi, na miejscu i potem tyko wyłażą spod niej na powierzchnię... trzebaby wszystkie grządki obsypać żeby taka mechaniczna przeszkoda jako
  • Odpowiedz