Wpis z mikrobloga

@d4wid: prorok braun, tysiące teorii w tym że cpk to ma być bunkier dla Żydów. Prawdziwy wizjoner. A najbardziej podoba mi się jego wizja integracji z Rosją( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zenekpawel co wy tam cpiecie??
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: największy problem to ma gospodarka ale widzę że masz za małą głowę żeby to pojąć.


@Zenekpawel: wiesz co, musisz mnie nauczyć. Co mam zrobić najpierw? Wyłączyć TV?
  • Odpowiedz
@d4wid: na same zaburzenia lękowe przed konfederacją i prorokiem braunem powinien wystarczyć faxolet. Lekarz rodzinny ci to powinien ogarnąć, jak ten prorok też do ciebie mówi albo ci grozi no to niestety już wizyta u specjalisty. Powodzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@Zenekpawel: jak ty brauna nazywasz prorokiem i piszesz, żebym to ja wziął leki i poszedł do specjalisty.
Idealnie brzmisz jak Choroszczanin, który ma schizofrenie i każdemu mówi, żeby się leczył.
Ty, a jak tam zakrętka, dajesz radę czy już sobie rękę zraniłeś?
  • Odpowiedz
@d4wid: nie wiem kto to choroszczanin ale widzę kolejny twój wróg na horyzoncie. Twoim podstawowym problemem wg. Mnie są natrętne myśli o konfederacji. Nie bierzesz pod uwagę kontekstu, sytuacji. Widzisz słowo Braun i cyk, lont podpalony. To naprawdę można leczyć. Jeśli nie czujesz jeszcze problemu to chociaż zrób sobie wakacje od wykopu na 5-7 dni. Możliwe, że myśli się wyklarują.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: nie wiem kto to choroszczanin ale widzę kolejny twój wróg na horyzoncie. Twoim podstawowym problemem wg. Mnie są natrętne myśli o konfederacji. Nie bierzesz pod uwagę kontekstu, sytuacji. Widzisz słowo Braun i cyk, lont podpalony. To naprawdę można leczyć. Jeśli nie czujesz jeszcze problemu to chociaż zrób sobie wakacje od wykopu na 5-7 dni. Możliwe, że myśli się wyklarują.


@Zenekpawel: XD gosciiu, wprost nazywasz typa co sieje kacapską dezinformację
  • Odpowiedz