Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #ziobro #partiarosyjska #polityka

Trzeba przyznać, że mecenas Giertych pięknie to rozegrał. Wiadomo, że jakieś działania były prowadzone w prokuraturze, ale trochę się to wszystko ciągneło.

Wtedy wielki Roman wyprowadził jedno uderzenie z tą komisją i wystąpieniem Pana Kleksa.
Dzisiaj przypadkiem redaktor Dziubka publikuje taśmy z ustawianiem postępowań. Ciekawe skąd te taśmy dostał?( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz presja będzie olbrzymia, zerowcy już tego nie przykryją, zresztą partia matka zaczyna się od nich odsuwać.

Chcieliście załatwić Romana, to teraz Roman załatwi was.
Idaho59 - #bekazpisu #ziobro #partiarosyjska #polityka

Trzeba przyznać, że mecenas G...

źródło: roman-giertych-w-sejmie

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Bumelante: Przepraszam, mój błąd.

Pomysł Giertycha na mundurki sprzed kilkunastu lat zdecydowanie powinien powodować zaprzestanie wszelkich postępowań w kierunku prawidłowości wykorzystania Funduszu Sprawiedliwości, jak również każdego postępowania, w którym padnie nazwisko "Ziobro".

Sorry. Więcej się nie powtórzy. Naprawdę nie chciałem.
  • Odpowiedz
@Ravau23 dlaczego nie odniesiesz się do konkretu. Ja Romana 18 lat temu nienawidziłem za to co #!$%@?ł z maturami. Dzisiaj też bym na niego raczej nie zagłosował, ale uważam, że 18 lat to dużo i można trochę popracować nad warsztatem politycznym. Roman odrobił lekcje co widać.
  • Odpowiedz
@Ravau23 a zmienił? Jakoś nie słyszałem żeby zmiany poglądów dotyczyły kwestii moralnych. Zmiana poglądów gospodarczych zależy od obycia czy ewentualnej edukacji. Dodatkowo może Romanowi po prostu odwidziało się przebywanie w towarzystwie zaklamańców i prawicowych hipokrytów co z pieśnią na ustach głoszą np. miłość małżeńską a walą się po kątach z obcymi jak króliki.
  • Odpowiedz